HikVision – gwarancja bezpieczeństwa - MONITORING WIZYJNY - KAMERY IP - HIKVISION - REJESTRATORY DO KAMER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika HikVision – gwarancja bezpieczeństwa
drukuj stronę
poleć znajomemu

HikVision – gwarancja bezpieczeństwa

fot. HikVision

Zabezpieczenie obiektu przed kradzieżą czy włamaniem odgrywa bardzo ważną rolę, szczególnie na dużych powierzchniach, których ochroniarz nie jest w stanie objąć swoim wzrokiem. W takich miejscach idealnie sprawdza się monitoring HikVision (strona producenta) – najwyższej jakości kamery i rejestratory gwarantujące pełne bezpieczeństwo poprzez rejestrację obrazu i dźwięku lub transmisję na żywo w przypadku kamery IP HikVision.

Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie sprawować nadzór nad tym, co dzieje się na terenie obiektu, ale także skutecznie odstraszymy potencjalnych złodziei czy włamywaczy. Urządzenia sieciowe umożliwiają podgląd na żywo, dzięki czemu ochroniarz nie musi robić obchodu po obiekcie – wystarczy kontrolować to, co dzieje się na ekranie. Od ilości kanałów na rejestratorach HikVision zależy ilość pól widzenia.

Jak dobrać odpowiednią kamerę?

Wybierając kamery HikVision, powinniśmy przede wszystkim kierować się ich przeznaczeniem. Inne wykorzystamy wewnątrz budynku – tu najlepszym rozwiązaniem będą kamery kopułowe, na zewnątrz z kolei doskonale sprawdzą się kamery tubowe. Monitoring HikVision gwarantuje wysoką rozdzielczość, dzięki czemu rejestrowany obraz jest wyraźny. Ułatwia identyfikację twarzy, a także umożliwia zwrócenie uwagi na szczegóły. Kamery HikVision można również dostosować do temperatury. Producent oferuje model DS-2CD2120F-I działający również w minusowych temperaturach oraz wysokich temperaturach który doskonale nadaje się jako niezależna kamera do monitoringu domu.

Parametry i funkcje urządzeń

Montując monitoring HikVision, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim na kąt widzenia. Trzeba wiedzieć, które części obiektu poddać największej kontroli i tam skierować obiektyw kamery HikVision. Możliwość regulacji jest dodatkową zaletą. W przypadku kamer zewnętrznych istotne jest również to, aby miały funkcję nagrywania w nocy – jest to także przydatne w przypadku obiektów, w których po zamknięciu panuje mrok. Warto zwrócić uwagę na to, jaki jest zasięg podczerwieni – im większy, tym skuteczniej rejestruje obraz w ciemności. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że rozpoznamy włamywacza bez względu na to porę dnia.

Rejestrator do kamer HikVision

Rejestratory do kamer

Odpowiednio dobrane kamery to nie wszystko. Aby mogły spełniać swoją funkcję trzeba również zainwestować w rejestratory HikVision. Na przykład, sklep zabezpieczeniapoznan.pl oferuje urządzenia z dwoma dyskami, np. do kamer IP HikVision DS-7608NI-K2/8P na 8 kamer. Dzięki pojemnej pamięci możliwy jest powrót do starszych nagrań. Duża liczba kanałów to oszczędność. Nie trzeba montować kilku urządzeń, wystarczy jedno, do którego podłączymy kilka kamer HikVision. W ofercie sklepu znajdują się również gotowe zestawy do monitoringu renomowanej marki, zintegrowane ze sobą kamery oraz rejestratory.

Przydatne akcesoria

Produkty marki HikVision zapewniają skuteczność, szczególnie jeśli poszczególne narzędzia wyposażymy w dodatkowe akcesoria, takie jak uchwyty, zestawy transmiterów czy puszki montażowe. Monitoring HikVision efektywnie chroni mienie i podnosi poziom bezpieczeństwa. Stawiając na wysokiej klasy urządzenia, mamy gwarancję skuteczności – profesjonalnego nadzoru nad obiektem czy na terenem posiadłości.

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl