Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Budownictwo Blachodachówka - najlepszy materiał na pokrycie twojego dachu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Blachodachówka - najlepszy materiał na pokrycie twojego dachu

fot. Blachodachówki

Przy projektowaniu dachu należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Jego wysokość i spadzistość będzie w dużym stopniu determinowała to, jakiego rodzaju materiał na pokrycie dachu może zostać w konkretnej sytuacji zastosowany. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju dachówka będzie dla twojego domu najlepsza, rozważ blachodachówkę, która może być z sukcesem zastosowana w niemal każdym projekcie.

Dlaczego blachodachówka?

Dach z blachodachówki jest lżejszy niż dach z dachówki betonowej lub glinianej, jest bardziej trwały niż dach asfaltowy i łatwiejszy w instalacji i naprawie niż długie blachy faliste. Jest to niezawodny i niedrogi system pokryć dachowych o urozmaiconym wzornictwie i stylu wizualnym. Jest to także materiał prosty i opłacalny w transporcie, a przy tym niezwykle trwały.  

PROJEKT ARCHITEKTONICZNY

Blachodachówka to materiał występujący w ogromnej gamie kształtów, kolorów i wzorów. Jeśli chcesz, żeby twój dach wyglądał na drewniany, kamienny lub gliniany – nie ma żadnego problemu. Blachodachówka potrafi w sposób doskonały imitować niemal każdy dostępny na rynku materiał. Jeśli zaś jesteś wizjonerem i lubisz niestandardowe rozwiązania estetyczne, blachodachówka jest doskonałym materiałem do eksperymentów estetycznych. Twój dach może być dowolnego koloru i z dowolnym wzorem, nawet jeśli marzy ci się dach przypominający wielkanocną pisankę.

TRWAŁOŚĆ

Blachodachówka znana jest z długowieczności dzięki odporności na wiatr, grad i ogień. Profile dachówkowe i akcesoria do pokryć dachowych zostały zaprojektowane tak, aby zachodziły na siebie, aby przeciwdziałać wszelkim nieszczelnościom. Nowoczesne techniki produkcyjne zwiększają  trwałość tego materiału, dając klientom pokrycia dachowe, które na pewno przetrwają dziesiątki lat dzięki ulepszeniom w technologii powlekania.  Blachodachówka jest wykonana z materiałów niepalnych i klasyfikowana jest jako ognioodporna. Jest także, oczywiście, wodoodporna, a do tego ciężko ją uszkodzić w sposób mechaniczny.

DOBRA CENA

Dach z blachodachówki jest znacznie lżejszy niż tradycyjne dachówki betonowe lub gliniane i dlatego nie potrzebuje on wsparcia strukturalnego, jakiego wymagają tradycyjne dachy. Zapewnia to łatwiejszą i tańszą instalację i konserwację. Blachodachówka jest łatwa i szybka w montażu. Gliniane czy kamienne pokrycia wyglądają bardzo efektownie, ale są dużo droższe. Nie warto przepłacać, zwłaszcza że możesz wybierać i przebierać w kształtach i kolorach, a nawet stworzyć iluzję dachu glinianego lub kamiennego.

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl