Wyposażenie rozdzielnicy domowej i przemysłowej na przykładzie aparatury Schneider Electric - ROZDZIELNICA - SCHNEIDER ELECTRIC - APARATURA MODUŁOWA - AMPER.PL - AMPER TV
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna BAZA WIEDZY Wyposażenie rozdzielnicy domowej i przemysłowej na przykładzie aparatury Schneider Electric
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wyposażenie rozdzielnicy domowej i przemysłowej na przykładzie aparatury Schneider Electric

Awatar użytkownika
autor: Amper.TV

Właściwe dobranie aparatury pozwala na dopasowanie jej do warunków pracy w miejscu instalacji, ale także wykonanie instalacji w sposób efektywny pod kątem ekonomicznym.

Podział aparatury na przemysłową i mieszkaniową nie jest podziałem na aparaturę gorszą i lepszą czy tańszą i droższą, ponieważ oba wykonania mają swoją specyfikę. Na przykład aparatura stosowana w mieszkaniach powinna być przewidziana do obsługi przez osoby niewykwalifikowane, czego aparaty przemysłowe nie gwarantują.

Z drugiej strony oferta przemysłowa cechuje się różnorodnością wykonań oraz parametrami niespotykanymi w aparaturze mieszkaniowej. Istotne jest, aby wybór konkretnego rozwiązania poprzedzony był analizą wymogów jakie aparatura powinna spełniać i wynikał z umiejętnego dopasowania danej serii do tych wymogów. Podczas zakupów w hurtowni elektrycznej zwracajcie uwagę uwagę na to, jakiej serii aparaty wybieracie.

Pełen zakres rozdzielnic oraz aparatury modułowej Schneider Electric dostępny jest w hurtowni elektrycznej Amper.pl 

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
Oceń jako:
dodaj do ekspertów
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Oświetlenie samochodowe Oświetlenie samochodowe Grupę dedykuję problemom i pomysłom związanym z realizacją oświetlenia samochodowego, światła do ...
Automania Automania Grupa zrzeszająca pasjonatów czterech kółek.
Rolnictwo energetyczne Rolnictwo energetyczne Informacje dotyczące rolnictwa energetycznego, biogazowni, biopaliw, roślin energetycznych itp.
Inteligentny dom Inteligentny dom Celem grupy są tematy związane z systemami Inteligentnego Domu. Poruszane są tu tematy o produktach i ...
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl