X Jubileuszowy Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL - KONGRES - ENERGETYKA - CIEPŁOWNICTWO - POWERPOL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Energetyka X Jubileuszowy Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL
drukuj stronę
poleć znajomemu

X Jubileuszowy Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL

W imieniu Europejskiego Centrum Biznesu oraz Partnerów Merytorycznych - firmy Deloitte i Kancelarii DLA Piper pragniemy zaprosić Państwa do udziału w X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 10-11 marca 2010 r. w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Temat przewodni tegorocznego Kongresu brzmi: „Rok 2010: Perspektywy rozwoju polskiej energetyki”.

Przełom 2009/2010 jest dla polskich producentów i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z dynamicznym procesem prywatyzacji, pakietem klimatycznym, ogólnoświatowym kryzysem jak i z wdrażaniem rządowej „Polityki energetycznej Polski do 2030 r”.

Przyjęta panelowa formuła kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek energetycznych oraz zmian zachodzących na rynku. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie restrukturyzacji sektora, rosnących potrzeb inwestycyjnych oraz sposobów na ich finansowanie, a także perspektyw rozwoju alternatywnych źródeł energii.Do udziału w panelach tradycyjnie już zapraszamy kluczowe osoby z największych spółek energetycznych w Polsce i najważniejszych organizacji branżowych. Z okazji X edycji Kongresu POWERPOL zostanie specjalnie przygotowany Panel Jubileuszowy do udziału w którym mamy zamiar zaprosić obecnych i byłych przedstawicieli rządu którzy zaszczycili nas swoją obecnością na poprzednich edycjach eventu.

Szczegółowe informacje – www.powerpol.pl

ZAPRASZAMY

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl