Największa w Polsce instalacja lamp indukcyjnych - OŚWIETLENIE - EX-LUMINARE - GWJ SERWIS - LAMPA INDUKCYJNA - LAMPA METALOHALOGENOWA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Technika świetlna Największa w Polsce instalacja lamp indukcyjnych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Największa w Polsce instalacja lamp indukcyjnych

Dzięki znakomitej znajomości polskiego rynku elektroenergetycznego z siedmioletnim doświadczeniem GWJ Serwis S.A. zauważa, że w ostatnim czasie zwiększyło się zapotrzebowanie polskich firm na rozwiązania oszczędnościowe. Z tego też powodu skutecznie wprowadzamy na Polski rynek technologię oświetlenia indukcyjnego dającą do 50% oszczędności w stosunku do standardowych źródeł światła.

W 2010 roku zakończyła się realizacja największej zabudowy ponad 150 opraw indukcyjnych przeciwwybuchowych w jednym z wiodących zakładów produkcji spożywczej. Zabudowano i doświetlono pomieszczenia o łącznej powierzchni ok. 5000m2 źródłem światła 150W o barwie 5000k.

Instalacja lamp w technologii indukcyjnej zapewniła redukcję zużycia energii elektrycznej o 40% w porównaniu do źródła światła w technologii metalohalogenowej. Obniżenie pośrednich skutków wpływu ciepła lamp na system klimatyzacyjny zagwarantowała niska temperatura pracy oświetlenia indukcyjnego max 140oC obniżając moc roboczą klimatyzacji. Natomiast nowoczesna budowa lamp umożliwiła zabudowę oświetlenia zgodnie z linią czoła stropu zapewniając bezproblemowa pracę i komunikację na nowych halach produkcyjno-magazynowych. Kompleksowa dostawa lamp zawierała dostawę opraw wyposażonych w system oświetlenia awaryjnego z elektronicznymi modułami zasilającymi świetlówki liniowe zabudowane w tychże lampach.

Największa w Polsce instalacja lamp indukcyjnych

 

Zastosowane lampy indukcyjne zapewniają skuteczną pracę w agresywnym środowisku oraz w zakresie temperatur od -30oC do 50oC nie tracąc wartości świetlnej.

Nasze oprawy znajdują zastosowanie we wszystkich sektorach gospodarki łącznie z oświetleniem ulicznym przy gwarantowanym 5 letnim okresie gwarancyjnym na wszystkie produkty. Dużą zaletą oświetlenia indukcyjnego jest możliwość doboru barwy światła z zakresu 2400k - 8000k, podobnie jak w technologii LED.

 

Przykładowe parametry źródeł światła

 

Oprawy wraz z indukcyjnymi źródłami światła mają żywotność identyczną jak technologie LED z tym, że są o 50% tańsze. Nasi obecni klienci wyrażają bardzo duże zainteresowanie tym rozwiązaniem, co już skutkuje pierwszymi testowymi instalacjami w różnych dziedzinach gospodarki od zakładów produkcji spożywczej po sektor finansowo-usługowy.

Szacujemy, że na koniec 2010r. zainteresowanie oświetleniem indukcyjnym zwiększy się o ok. 30%, biorąc pod uwagę efekty ekonomiczno-finansowe oparte na testach z pierwszych instalacji na terenie Polski.

 

EX-luminare

Bolesław Lacheta
Menadżer ds. obsługi klienta kluczowego

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (10)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Widać że konkurencja AMPLI dostaje w kość!!!!
No avatar
gość
oczywiście indukcja to przyszłość, polecam firmę AMPLI sprawdzić. Najlepsze produkty oświetlenia indukcyjnego na rynku.
No avatar
Gość
Nie zgadzam się z przedmówcą, lampy indukcyjne są przyszłością, być może jeszcze trochę kosztowną (na pozór !) ale warte tej ceny.
No avatar
Mike
Sama technologia jest jak najbardziej w porządku jednak użyty w tym przypadku sprzęt jest jak już ktoś dodał wątpliwej jakości. Nie spełnia normy europejskiej (jednej z podstawowych norm z zakresu CE) i nie powinien zostać dopuszczony do obrotu. Patrząc na energooszczędność trzeba wziąć pod uwagę faktyczną ilość światła w stosunku do pobieranej jednostki prądu. Czyli faktyczną ilość światła z oprawy oświetleniowej a nie ze źródła światła.
No avatar
Gość
Ja uważam że rozwiązanie jest energooszczędne a firmy nie znam
No avatar
elektryk
zgadzam się z przedmówcą. Wciskają ludziom wątpliwej jakości lampy indukcyjne i nie opłacają faktur podwykonawcom
No avatar
Gość
to oszuści!! uwaga na GWJ bo to oszuści
No avatar
Gość
racja w diodach nie ma gwarancji 5 lat chociaż ich żywotność wynosi minimum 50 - 70 tys h
No avatar
bol
Całkowite koszta kompletu lampy indukcyjnej wliczajac w to statecznik elektroniczny sa o min 30% nizsze od zamiennika diodowego.
No i na diody nikt nie daje gwarancji na 5 lat.
No avatar
maciek
a czy diody nie są lepsze, przecież do odpalenia lamp indukcyjnych jest potrzebny układ elektroniczny generujący wysokie częstotliwości a to przecież koszta
GWJ SERWIS SA
ul. Szyb Walenty 32, Ruda Śląska
tel.  32 3421501
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl