Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna OGŁOSZENIA Praca od zarz: Monter/Mechanik urządzeń elektroenergetycznych.
Praca od zarz: Monter/Mechanik urządzeń elektroenergetycznych.
Typ:  Zlecę    Kat:  Elektrotechnika
Lokalizacja:  mazowieckie/Warszawa

Należymy do międzynarodowej grupy inżynieryjnej i serwisowej. Zajmujemy się m. in. usługami z zakresu utrzymania ruchu. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują. Możesz zostać jednym z nas. Dołącz do naszego zespołu jako:

Monter/Mechanik urządzeń elektroenergetycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

- serwis, remont i modernizacja urządzeń elektroenergetycznych.

Wymagania:

- wiedza z zakresu prac mechanicznych,

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- umiejętność czytania rysunków technicznych.

- umowę o pracę,

- stałe godziny pracy,

- wolne weekendy,

- dofinansowanie do sportu, rozrywki, kultury,

- dodatkowe świadczenia pieniężne na święta,

- dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci,

- preferencyjne warunki ubezpieczenia,

- "wczasy pod gruszą",

- prywatną opiekę medyczną (karta Medicover),

- udział w szkoleniach zawodowych,

- dofinansowanie do studiów,

- po roku – umowę na czas nieokreślony.

Justyna czeka na Twoje zgłoszenie. Wyślij swoje CV na: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl  albo zadzwoń/wyślij SMS „MECHANIK” na 798 056 274.

Nr wpisu do rejestru: 13 471

Dane kontaktowe