Ogłoszenia - PRACA - Elektryk Budowlany - FRANCJA

strona główna OGŁOSZENIA PRACA - Elektryk Budowlany - FRANCJA
poleć znajomemu
PRACA - Elektryk Budowlany - FRANCJA
Typ:  Zlecę    Kat:  Elektronika
Lokalizacja:  Zagranica/Colmar - Francja

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż i segregacje okablowania w szafach rozdzielczych.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowiskuGotowość pracy na wysokościachZnajomość sprzętów elektrycznych.Znajomość podstaw j. francuskiego lub niemieckiego

Szczegóły oferty i formularz aplikacyjny : https://recrute.pl/praca/id/19785

Dane kontaktowe