Forum Biomasy – Produkcja, Kontraktowanie, Logistyka
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Kalendarium
drukuj stronę
poleć znajomemu
Mar
22
-
Mar
23
Forum Biomasy – Produkcja, Kontraktowanie, Logistyka
dodaj wydarzenie do: Dodaj wydarzenie do kalendarza Google Dodaj wydarzenie do programu Outlook

Szanowni Państwo, 

cieszymy się, iż październikowe Forum cieszyło się tak dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Zostało ono zorganizowane w celu upowszechniania wiedzy w zakresie wdrażania wielkoskalowego spalania i współspalania biomasy w krajowej energetyce.

Zgodnie ze złożoną w Bełchatowie obietnicą przygotowujemy dla Państwa kolejne duże wydarzenie w temacie biomasy p.n. Forum Biomasy – Produkcja, Kontraktowanie, Logistyka, które odbędzie się 22 i 23 marca 2012. Tym razem celem naszym jest stworzenie miejsca spotkania dla producentów, pośredników, dostawców i konsumentów biomasy.

Forum to miejsce, gdzie możliwym będzie:

  • zapoznanie się z bieżącym stanowiskiem najważniejszych instytucji państwowych w kwestii biomasy, a m.in. Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Środowiska, URE, Sanepid,
  • przedstawienie aktualności związanych z biomasą krajową,
  • poznanie najnowszych odmian biomasy i kierunków jej pozyskania,
  • nawiązanie kontaktów z producentami, dostawcami i firmami logistycznymi,
  • zawieranie kontraktów na dostawę biomasy,
  • wymiana doświadczeń, pomysłów i kontaktów.

Zapraszamy do uczestnictwa w Forum Biomasy – Produkcja, Kontraktowanie, Logistyka które odbędzie się 22-23 marca 2012. To już czwarte wydarzenie organizowane przez nas w tym temacie.

Główny cel jaki przyświeca Forum to stworzenie platformy spotkania dla producentów, pośredników, dostawców i użytkowników biomasy na cele energetyczne, jak również:

  • przedstawienie najważniejszych aspektów związanych z wykorzystaniem zasobów biomasy krajowej ze szczególnym uwzględnieniem biomasy pochodzenia rolniczego oraz upraw energetycznych
  • rozpoznanie najnowszych odmian biomasy i potencjalnych kierunków jej pozyskania
  • wymiana doświadczeń technologicznych, nawiązanie kontaktów pomiędzy dostawcami i użytkownikami biomasy na cele energetyczne.

Pierwszego dnia odbędzie się wieczorny bankiet, który będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych niezwykle ważnych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń podczas rozmów branżowych, jak również do miłego spędzenia czasu.

Do współpracy zaprosiliśmy największe autorytety, firmy i instytucje z branży

Wierzymy, że mająca miejsce w trakcie Forum wymiana doświadczeń przyczyni się do przezwyciężania „wąskich gardeł" towarzyszących procesowi zabezpieczenia ciągłości dostaw biomasy. Osobną prezentację poświęcimy zagadnieniu potencjału w zakresie biomasy – będzie mowa zarówno o potencjale krajowym, jak i rynku światowym – który, w kontekście coraz powszechniejszego wykorzystania biomasy, będzie nabierał coraz większego znaczenia.

Chcemy, aby Forum tworząc platformę wymiany doświadczeń i kontaktów, pomogło Państwu w doborze najlepszych partnerów do współpracy, zapewnieniu odpowiedniej ilości biomasy, doborze najlepszej jakości, oraz aby wpisało się na trwałe do kalendarza cyklicznych spotkań poświęconych tej tematyce w sektorze szeroko pojętego wytwarzania energii z biomasy.

Aktualne informacje znaleźć można na www.PowerMeetings.pl

Zapraszamy!
Renata Kałużna
SC Consulting / PowerMeetings.pl

PS: tych z Państwa, którzy nie mogli dołączyć do nas w październiku – zachęcamy do zapoznania się z relacją:

spalanie biomasy

Dodaj do:   Dodaj do google.com Dodaj do wykop.pl Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do delicious.com Dodaj do digg.com Dodaj do facebook.com Dodaj do myspace.com Dodaj do blip.pl
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedsiębiorcy Przedsiębiorcy Grupa zrzeszająca przedsiębiorców oraz ludzi pragnących założyć własną firmę
Oświetlenie Oświetlenie oświetlenie in general ;-)
amatorzy elektroniki amatorzy elektroniki Nieelektronicy , fascynujący się tą dziedziną techniki .
Komputery, sprzęt komputerowy Komputery, sprzęt komputerowy Grupa poruszająca zagadnienia dotyczące sprzętu komputerowego klasy PC. Problemy ze sprzętem, pomoc w ...
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl