Kariera Inżyniera - targi pracy i konferencja

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Kalendarium
drukuj stronę
poleć znajomemu
Paź
11

Kariera Inżyniera - targi pracy i konferencja

dodaj wydarzenie do: Dodaj wydarzenie do kalendarza Google Dodaj wydarzenie do programu Outlook

Kariera Inżyniera - targi pracy i konferencja

Serdecznie zapraszamy na konferencje i targi Kariera Inżyniera, które odbędą się 11 października w Krakowie w Hotelu Galaxy. Kariera Inżynera to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoja karierę zawodowa z branżą!

Jesteś specjalistą w branży inzynierskiej? Czy wiesz jak ważne jest, aby być na bieżąco? Doskonale! Zapraszamy więc właśnie Ciebie na szczególne wydarzenie, jakim jest Kariera Inżyniera!

Podczas wydarzenia będziesz mieć możliwość uczestniczenia w interesujących prelekcjach oraz inspirujących warsztatach. Rozwiniesz swoje umiejętności oraz zainspirujesz się do dalszego rozwoju.

Ponadto mamy coś extra dla pasjonatów nowych technologii. W trakcie Kariera Inżyniera odbędzie się pokaz drukarek 3D, robotów i wiele innych.

Mało tego! Jeśli posiadasz minimum kilka lat doświadczenia zawodowego, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników. Kariera Inżyniera to również Twoja kariera, więc nie przegap swojej szansy!

Dodaj do:   Dodaj do google.com Dodaj do wykop.pl Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do delicious.com Dodaj do digg.com Dodaj do facebook.com Dodaj do myspace.com Dodaj do blip.pl
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
INTELIGENTNE BUDYNKI INTELIGENTNE BUDYNKI Rynek budownictwa energooszczędnego w Polsce dopiero się rozwija, rośnie również zainteresowanie ...
Elektryka Samochodowa Elektryka Samochodowa Grupa skierowana do osób zajmujących się profesjonalnie lub amatorsko elektyrką samochodową.
Jak tworzyć budynki o zminimalizowanym zużyciu energii - PRAWDA I FAŁSZ Jak tworzyć budynki o ... CELEM GRUPY JEST RZETELNE STUDIUM NA TEMAT OSZCZĘDNOŚCI ENERGI ELEKTRYCZNEJ ,ODRZUCENIE LOBOWANIA NA RZECZ ...
TRANSFORMATORY  TOROIDALNE I ZASILACZE LINIOWE TRANSFORMATORY TOROIDALNE I ... Producenci i konstruktorzy transformatorów i zasilaczy
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl