Ciekawe aktywności - Komputery, sprzęt komputerowy
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Ciekawe aktywności

Brak awataru
Markuzz Technikk

Macie może jakieś pomysły na aktywne spędzenie czasu? Poznałem paru kolegów na zleceniu i chcemy gdzieś wspólnie wyskoczyć.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Klaudiusz Berk

Dobra integracja z nowo poznanymi kolegami to podstawa udanych relacji. Zawsze dobrze jest miec takie grono poniewaz nie raz moga sie okazac bezcenne. Szczegolnie jak mowimy o prowadzeniu wlasnego biznesu czy tez realizacji wspolnych projektow. Nie wiem dlaczego tak sie utarlo w naszym kraju, ze wyjazd integracyjny kojarzy sie od razu ze spozywaniem duzych ilosci alkoholu czy tez robienia rzeczy irracjonalnych. Przeciez to wszystko zalezy w duzej mierze od osob z jakimi sie zadajemy jesli znajdziemy sobie kulturanlnych kolegow to gdzie sie z nimi nie udamy to bedzie pelna klasa. Jesli chodzi o pomysly to mozna wyczytac w sieci najrozniejsze rzeczy. Wiesz, nic tak nie laczy jak przezywanie czegos co daje duze dawki adrenaliny. Moze to byc dla przykladu skok ze spadochronem tandsnow organizowany w wielu miejscach na terenie calego kraju. Nie potrzeba do uczestnictwa niczego wiecej oprocz braku leku wysokosci i checi przezycia czegos niezapomnianego. Jak to wyglada w praktyce od strony przygotowan mozna przeczytac na tej stronie tandsnow.com - https://tandsnow.com Dodatkowo mozna doplacic do uslugi filmowania co moze byc fajna pamiatka z calego wydarzenia. Jednak w pamieci nie zawsze mamy wszystkie szczegoly jakie chcielibysmy pamietac.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tyrystor
Markuzz Technikk  "Macie może jakieś pomysły na aktywne spędzenie czasu? Poznałem paru kolegów na zleceniu i chcemy gdzieś wspólnie wyskoczyć."

Jak gdzieś wspólnie wyskoczyć to tylko ze spadochronem. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
użytkownik usunięty

Może jakiś rajd w Bieszczadach? Na Quadach albo konno.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl