Aplikacje bankowe do płatności i przelewów - Android OS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Android OS Aplikacje bankowe do płatności i przelewów
REKLAMA
REKLAMA

Aplikacje bankowe do płatności i przelewów

Brak awataru
Stefan H

Szukam jakiejś w miarę taniej aplikacji bankowej z przeznaczeniem do płątności i przelewów. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?

Taka, która posiada również opcję korzystania z BLIK-a.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Star Ter

Nie ma sensu przepłacać za usługi bankowe. Zwłaszcza, że wszystkie działające w Polsce banki objęte są nadzorem z KNF-u.

Oznacza to w dużym skrócie, że niezależnie do jakiego banku pójdziemy, nasze depozyty będą chronione w taki sam sposób. Jest w końcu coś takiego jak BFG, który gwarantuje zwrot depozytów w przypadku upadku banku.

W zwiazku z tym trzeba sugerować się ceną, czyli robić tak, jak zwykle robi się w przypadku ubezpieczeń OC samochodowych.

Proponuję sprawdzić jeszcze tą porównywarkę: https://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php

Ostatnio edytowane 11.03.2020 przez Star Ter. Powód: t
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Wojtek Iwańczyk

a nie powinno się po prostu korzystać z aplikacji danego banku?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek Kowalski

No właśnie powinno i są one darmowe. Chociaż niektóre mają wady np. aplikacja ING. Na początku mi się podobała, ale w miarę użytkowania zaczęła mnie ekstremalnie irytować - dla zainteresowanych tu jest moja moja cała opinia o ING Tak w skrócie Blik jest dostępny na głównym ekranie do momentu zalogowanie, potem znika i trzeba szukać w menu. Przewijanie historii co chwilę powoduje otwarcie szczegółów przelewu przez przypadek. Pisałem do nich o tym jakiś czas temu, ale na razie nic nie zmieni. Tylko powiedzieli, że dziękują za sugestie i przekażą do odpowiedniego działu.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl