Jak dobrać oświetlenie - energooszczędne, LED, żarówka, halogen - Jak tworzyć budynki o zminimalizowanym zużyciu energii - PRAWDA I FAŁSZ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Jak tworzyć budynki o zminimalizowanym zużyciu energii - PRAWDA I FAŁSZ Jak dobrać oświetlenie - energooszczędne, LED, żarówka, halogen
REKLAMA
REKLAMA

Jak dobrać oświetlenie - energooszczędne, LED, żarówka, halogen

Awatar użytkownika
LqS

Witam,

Proponuję zastanowić się ew pisać za i przeciw instalowaniu (projektowaniu przez projektantów oświetlenia) różnych dziwnych niepraktycznych opraw oświetlenia w miejscach do tego nieprzystosowanych... np garaż i oświetlenie górne (sufit), przedpokój i kinkiety etc... Temat poświęcony co należy gdzi i ew jakie źródła zastosować...

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Mariusz Kłokowski

dobry pomysł!

a co masz przeciwko kinkietom w przedpokoju? Moje ostatnie spotkanie z nieprzemyślanymi pomysłami to: 1. oprawka świetlówkowa w kibelku z czujnikiem ruchu-zanim się zapali.... i trzeba machać ręką, bo ktoś nie nastawił dłuższego czasu i 2. świetlówki liniowe w przedszkolu na suficie nieosłonięte żadnym kloszem świetlówki narażone na stłuczenie piłłeczką lub innymi drobiazgami-wiadomo jak to dzieci

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek

A ja spotkałem się z fantastycznym oświetleniem diodowym RGB w ... piwnicy

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Arek Kot

Ja  też tylko szkoda że zdjęcia nie zrobiłem

 

[url=http://strony-internetowe-lublin-www.pl]strony www lublin[/url]

Ostatnio edytowane 09.12.2014 przez Arek Kot. Powód: strona www
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
użytkownik usunięty

świetlówki osłonięte też mogą być problematyczne, pamiętam jak u mnie w szkole za osłonkę robiła kratka i mniejsze zabawki i piłki były tam zawsze powpychane 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl