Egzamin na uprawnienia SEP 1 kV - KOŁA SEP
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY KOŁA SEP Egzamin na uprawnienia SEP 1 kV
REKLAMA
REKLAMA

Egzamin na uprawnienia SEP 1 kV

Brak awataru
Adam Rychlewski

Koledzy i koleżanki może opiszecie jak wyglądał u was egzamin na uprawnienia. Niebawem za 2 miesiące będę zdawał egzamin więc cenne razy w cenie.dzięki

cytuj zgłoś nadużycie
Brak awataru
Jan Niezbędny

Generalnie jak ja zdawałem czyli jakieś 5 lat temu to egzamin był jedynie formalnością jak się przeszło cały kurs. Jeżeli ktoś przyszedł na egzamin bez odbycia kursu - bo wiadomo też jest taka możliwość to egzamin był trochę ostrzejszy ale egzaminatorzy pomagali i nie słyszałem żeby ktoś nie zdał.

cytuj zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Voltman83

U mnie Egzamin wygladal tak ze dostalem pytania dot. srodkow ochrony przeciwporazeniowej w tym roznicowka.

A nastepnie maly wyklad na temat skad i po co sa uprawnienia o ktore sie staralem.

Na koniec bylo pytanie czy boje sie pradu elektrycznego...jeden kolega odpowiedzial ze gdyby sie bal pradu elektrycznego nigdy nie zostal by elektrykiem za to zostal bez uprawnien a wykladowca powiedzial ze Elektryk ma byc rozważny a nie strugac gieroja. Zapraszam pana na ponowny egzamin.

Ja zdalem bo powiedzialem ze prad elektryczny a przedewszystkim natezenie to glowne zagrozenie zycia w naszej branzy i nie tylko. Wykladowca bil mi brawo i powiedzial z tego pana prosze brac przyklad kolego odważny. :)

Pozdrawiam Kolegów po fachu jakos w naszej branzy nie widzi mi sie płeć żeńska. Bez obrazy drogie panie.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek

Często z egzaminu na uprawnienia robi się wykład;) Dobrze że egzaminatorzy nie są upierdliwi i starają się pomagać zdającym.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
PacMan

Mi szef na egzamin kupił 3 flaszki i przezroczystą reklamówkę żeby było widać co jest w środku. Dzięki temu mój egzamin był jak wykład - pytanie i sami sobie odpowiadali na to pytanie. Na koniec butelki zostawiłem przy krześle i wyszedłem. Wg mnie uprawnienia SEP = ściema.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl