Czujnik temparatury i wilgotnosci powietrza - Inteligentny dom
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Inteligentny dom Czujnik temparatury i wilgotnosci powietrza
REKLAMA
REKLAMA

Czujnik temparatury i wilgotnosci powietrza

Brak awataru
elektron 75

Witam mam problem z asocjacją czujnika temp. i wilgoci z grzejnikiem elektr. Gdy temperatura spadnie poniżej 19c grzejnik ma być w stanie on a gdy temperatura wzrośnie powyżej 23c grzejnik ma być w stanie off ( działa to tylko w scenach, a nie w asocjacjach ), proszę o podpowiedz, bo nie wiem co mam zrobić z klientem który jest uparty w tym temacie?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
NEO

czy rozwiazałeś już problem????? rozumie że chodzi o Fibaro pisz do mnie... anleo57@wp.pl

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Bartosz Nowicki

Polecam DHT 18.

Popularny czujnik temperatury i wilgotności powietrza z interfejsem cyfrowym, jednoprzewodowym. Zakres pomiarowy: temperatura od -20 °C do +60 °C, wilgotność od 5 % do 95 % RH.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
użytkownik usunięty

hej,

moglibyście pomóc mi w dobraniu systemu wentylacji w Krakowie? wiecie tu duży smog, powietrze straszne, nie wiem jak to uwzględnić w wyborze

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Wojtek Iwańczyk

o taka wentylacja to może byc dobry pomysł, jak to dokładnie działa?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Wojtek Iwańczyk

o taka wentylacja to może byc dobry pomysł, jak to dokładnie działa?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
jacek956 Kowalski

Czujnik temperatury, czujnik temperatury zewnętrznej czy czujnik obecności WIDE pro i multi zakupicie w sklepie https://alcon-sklep.pl Oferują automatykę budynkową tylko od sprawdzonych i cenionych producentów m.in. Siemens.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl