ospel - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne - str. 3
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

ospel

Awatar użytkownika
m4rlb0r0

Moim zdaniem ospel jest bardzo dobry jakościowo, aczkolwiek ludzie, których obsługuję częściej sięgają po droższe produkty kontakt-simon lub elektro-plast nasielsk, który wypada najtaniej. Ospel'owski bestseller to seria Sonata i AS.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Ewa Limba

Impresja jest ok, ale osobiście wolę Sonatę, bo jest to seria solidnych i funkcjonalnych osprzętów. Aż takie drogie to nie jest, co jest dodatkowym plusem. Ogólnie bardzo miła i szybka obsługa , no a wysyłka również przyzwoita. Jak na polski rynek osprzętu elektrycznego to Ospel wypada najlepiej 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Radek Sukolik

Dobra marka, można śmiało kupować ich osprzęt, zarówno podtynkowy jak i natynkowy. Ja wszystko mam od nich, osprzet, włączniki, kontakty - cenowo spoko, a jakos produktów bardzo dobra. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Olgierd hj

ospel ma świetny osprzęt . Zarówno takie rzeczy jak puszki czy łączniki , jak i również gniazdka czy włączniki . I nikt nie ma tak bajecznie kolorowych ramek włączników jak ospel ;)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
MACIEJ Matysiak

Dołączam się do grona zadowolonych klientów! Ospel ma osprzęt jakościowo naprawdę dobry, ceny atrakcyjne, no i dostępność jest łatwa. Dla mnie to marka nr 1 w tej kategorii. A więc polecam!!!!! Pozdrawiam! :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl