Służebność przesyłu - Energetyka
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Energetyka Służebność przesyłu
REKLAMA
REKLAMA

Służebność przesyłu

Brak awataru
Tomasz Zielonek

Witajcie mam na działce słup nn. Czy z tego tytułu należy mi się jakieś odszkodowanie od zakładu energetycznego?

Ostatnio edytowane 22.10.2014 przez Michał Choromański. Powód: pisownia
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Dorota Wojci

uuuuu Panie Tomaszu, za nn może być ciężko bowiem wartość odszkodowania może być niska. chyba, że ma Pan nn na działce budowlanej o znacznej wartości.

ja miałam Sn i nn na działce i za Sn wyszło dużo a za nn mało i tylko za nn by mi się nie opłaciło walczyć. do tego nn biegło po granicy działki...

ale nie odpowiedziałam Panu na najważniejsze pytanie :) nie wiadomo czy można dopóki Pan nie spróbuje.

Powodzenia

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz Zielonek
Dorota Wojci

ja miałam Sn i nn na działce i za Sn wyszło dużo a za nn mało i tylko za nn by mi się nie opłaciło walczyć. do tego nn biegło po granicy działki...

 

U mnie słup jest wrogu działki i linia biegnie w linii działki ale po mojej stronie. Czy może Pani przybliżyć kwoty? Czy jest to jednorazowe odszkodowanie czy miesięcznie w sumie to jak dzierżawa kawała mojej ziemi?

Pozdrawiam

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Dorota Wojci

Nie mogę przybliżyć kwot bowiem nie znam ani ceny gruntu Pana działki, ani długości linii. odszkodowania są jednorazowe.

czy u Pana jest działka budowlana ?  jeśli mi Pan poda wartości o które prosiłam to mogłabym oszacować na podstawie kwoty którą sama otrzymałam za nn.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Konrad Jablonski

to znaczy Pani Doroto, że wygrała Pani swoją sprawę i zgarnęła pieniądze za linie energetyczne ?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Dorota Wojci

tak, wygrałam. chyba nawet byłam jedną z pierwszych osób, która otrzymała pieniądze.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl