Materiały elektryczne, elektroinstalacyjne po likwidacji sklepu - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne Materiały elektryczne, elektroinstalacyjne po likwidacji sklepu
REKLAMA
REKLAMA

Materiały elektryczne, elektroinstalacyjne po likwidacji sklepu

Brak awataru
Krzysztof Matuszny

Witam serdecznie, 

Jestem właścicielem sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą produktów elektrotechniki, automatyki budynkowej i oświetlenia LED. 
W związku z planowanym zamknięciem działalności gospodarczej zostało nam trochę towarów, głownie takie rzeczy jak: 
- rozdzielnice firmy Hager 

- automatyka budynkowa ZAMEL (czujniki mikrofalowe, zasilacze , regulatory )

 - końcówki kablowe, tulejkowe 

- rozłączniki izolacyjne 

Pełne zestawienie wraz z cennikiem do pobrania w linku poniżej. Mogę też podesłać takie zestawienie na maila - proszę o informację na PW. 

http://www51.zippyshare.com/v/5508626/file.html 

Towary są oczywiście nowe, nieużywane, zapakowane w oryginalnym opakowaniu. Na każde zamówienie wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Ceny towarów sprzedaje poniżej ceny rynkowej, dlatego zainteresowany może na tym naprawdę skorzystać. 
Będę naprawdę wdzięczny o odzew. Działalność zakańczam ze względu na zmianę trybu studiowania na dzienny, zależy mi na tym aby popłacić bieżące zaległości i kontynuować studiowanie, bez żadnych zobowiązań finansowych. 
Zainteresowanych odsyłam do PW gdzie podam więcej szczegółów oraz namiary na siebie.

Ostatnio edytowane 24.11.2014 przez elektroonline.pl. Powód: link
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl