Inteligentne włączniki i wyłączniki - Inteligentny dom
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Inteligentny dom Inteligentne włączniki i wyłączniki
REKLAMA
REKLAMA

Inteligentne włączniki i wyłączniki

Brak awataru
Stefan H

Czy ktoś może dysponuje specyfikacją intelignentnych włączników i wyłączników, które są w stanie np same wyłączyć światło w pomieszczeniu, jeżeli nikt w nim nie przebywa?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Eryk SP

Wydaje mi się, że informacje o tego typu produktach znajdziesz na stronie producentów. Zwykle tak właśnie jest.

Dlatego rozejrzyj się za modelami które podobają Ci się wizualnie, następnie odszukaj specyfikacji i na tej podstawie będziesz wiedział co i jak. Sprawdź sobie takich producentów jak np ABB, Berker i innych tego typu.

Tutaj jak coś mają całkiem duży wybór - LINK.

Ostatnio edytowane 06.07.2018 przez Eryk SP. Powód: dopisek
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Bartosz Nowicki

Weź pod uwagę, że włączniki to nie wszystko jeśli chodzi o inteligentny dom. Inteligentny dom posiada zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów: zamykanie i otwieranie żaluzji automatycznie w zależności od pory dnia i nocy, automatyczne włączanie zraszaczy ogrodowych w przypadku suszy pod warunkiem, że nikt wtedy nie znajduje się w pobliżu to tylko niektóre z inteligentnych rozwiązań jakie oferuje nam inteligentny dom. Jest to cały system, który najlepiej jeśli jest montowany od jednego producenta. Wszystko dzięki temu będzie dobrze ze sobą działało! 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Jan Krawczyk

Osobiście mogę polecić firmy takie jak Berker czy Ospel. Mają naprawdę dużą ilość produktów wysokiej jakości. Na dodatek wyglądają bardzo ładnie.
Możesz zapoznać się z ofertą np. tutaj: https://www.kontaktuj.pl/produkty/gniazda-i-laczniki/berker-one-platform/berker-b-kwadrat,48,19246

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tyrystor

A ja mam w domu łączniki wielofunkcyjne, bo włączniko-wyłączniki. Wprawdzie nie są inteligentne, ale po co mi dwa jak mogę mieć wszystko w jednym? Tym samym włączniko-wyłącznikiem włączam i wyłączam. Podobnie drzwi. Mam drzwi wejściowo-wyjściowe. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
użytkownik usunięty

Automatyczne włączniki to ostatnio modny temat, chyba wszystko przez te żarówki, co można nimi sterować z aplikacji. Bodajże Philips mocno uderzył w reklamę takich rozwiązań.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
użytkownik usunięty

nie tylko sterować ale też zmieniać barwę światła :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl