Oświetlenie LED - halogeny - Oświetlenie LED
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Oświetlenie LED Oświetlenie LED - halogeny
REKLAMA
Przejdź do grup
REKLAMA

Oświetlenie LED - halogeny

Brak awataru
Eryk SP

Czy ktoś może przerabiał tematykę oświetlenia LED-owego? Chodzi o wybór halogenów i innych tego rodzaju akcesorów. Możecie polecić coś z tego zakresu? Na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tyrystor

Zdecyduj się LED czy halogen. Z naświetlaczy LED niezły jest: MEANWELL 1000W, 120 000lm, chyba, że dla Ciebie będzie za słaby. No ale możesz kupić kilka takich naświetlaczy. https://www.ledakcja.pl/led-na--wietlacze-150-1000w/na--wietlacz-led-1000w--120-000lm-meanwell/

Awatar użytkownika
Piotr Mroziński

Zdecydowanie Eryk musiałby określić jakiego typu "halogeny" LED go interesują. Ja się domyślam, że chodzi o zamienniki popularnych halogenów typu MR16 albo AR111, albo tak jak sugeruje kolega Tyrystor o zamienniki halogenów do tzw. naświetlaczy halogenowych i tutaj sensownym rozwiązaniem jest rzeczywiście szukanie raczej całej nowej oprawy ze zintegrowanym źródłem światła a nie zamiennika (w angielskiego retrofitu) takiego źródła. Eryku doprecyzuj pls :)

Brak awataru
Stefan H

Dokładnie, przydałoby się troche więcej informacji z tego zakresu.

Generalnie jestem zwolennikiem oświetlenia LED-owego, które jest po prostu wydajniejsze.

Polecam jeszcze tutaj się zainteresować: https://kraftdele.info/11-oswietlenie-led

Mają tam całkiem duży wybór z tego zakresu.

Ostatnio edytowane 28.03.2019 przez Stefan H. Powód: l
Brak awataru
Żanna Machoń

Może koledze chodziło po prostu o lampki LED w typie halogenów? Takie punktowe :D

odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl