Zmiana dostawcy energii elektrycznej - Energetyka - str. 2
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Energetyka Zmiana dostawcy energii elektrycznej
REKLAMA
REKLAMA

Zmiana dostawcy energii elektrycznej

Brak awataru
Krzysztof Bońkowski

Jak ktos chce zmienić dostawce energii elektrycznej to serdecznie zapraszam k.bonkowski@skylab24.pl

Konkurencyjne ceny ,wszystkie formalności załatwiamy za Państwa.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Natalia Nowak

Widzę, że można liczyć na Wasze doradztwo energetyczne. Dzięki. Co prawda nie ja zadałam przewodnie pytanie, ale przeczytałam dużo przydatnych informacji. Pozdrawiam

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
august

A ja dostałem ostatnio aneks od RWE, przyjrzyjcie się:

RWE

W lewym górnym rogu czytamy: nic nie musze podpisywać ani wysylać... Prawy dolny róg: Wypełnij i wyślij...

?!?

Oczywiście aneks zawiera miejsce na czytelny podpis...

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Rafał Korol

RWE obniżyło ceny energii elektrycznej od 1 lipca.

Jeśli nic nie podpiszesz to dostaniesz tylko rabat (np. 2%).

Jeśli dodatkowo zgodzisz się na zaproponowany aneks, to na czas dodatkowego aneksu dostaniesz rabat 2% oraz 200kWh do wykorzystania -> dzięki temu RWE blokuje Cię ze zmianami dostawcy energii na określony czas

Pozdrawiam,

Rafał

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
august

Dzięki Rafał za wyjaśnienie! już doczytałem :) i skłaniam się raczej ku temu, żeby podpisać podpisać ten aneks... rewolucji na rynku pewnie nie będzie?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Łukasz Szklanko

"Gwiazdka" w ofercie RWE dla gospodarstw domowych

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
karolina kowaleczko

ktos sie orientuje kto ma najtansza energie na rynku?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Mariusz Mogucki

Mogę pomóc firmom obniżyć rachunki za prąd (moc umowna, energia bierna, taryfa, energia czynna). Jest duży potencjał...

Zapraszam do kontaktu seekers@tlen.pl

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Bogdan Wyrwał

Mogę przeprowadzić darmową i niezobowiązującą analizę zużycia energii elektrycznej i wskazać gdzie można poszukać najkorzystniejszych oszczędności.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Dariusz Lach

Zmiana sprzedawcy energii umożliwia obniżenie tylko części kosztów. Zwymiarowanie przyłącza, dobór taryfy (wkrótce, wzorem z komórek GSM będzie ich coraz więcej), jakość energii, świadomość energetyczna, chęć obniżenia kosztów, zmiana cen za energię (TGE), czy wreszcie OZE.  Chcesz ogarnąć temat i profesjonalnie zająć się swoją efektywnością energetyczną? Zapraszam do kontaktu

biuro@edarel.pl 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
marta kliska
Maciej Kurzyk
 

A czy próbowałeś liczyć wartość rachunku za pomocą kalkulatorów dostępnych na stronach dystrybutorów - ciekawy jestem czy są one rzetelne i pokazują prawidłowe dane i wyliczenia? Przecież wiadomo, że zależy im na możliwie dużej liczbie odbiorców. Może jeszcze nie walczą o klienta, ponieważ masa ludzi nie zdaje sobie sprawy z możliwości zmiany operatora - jednak ta sytuacja niedługo zmieni się. Na razie wiem, że operatorzy walczą o firmy - jednak mam nadzieję , że i klienci - gospodarstwa domowe doczekają się rzetelnych kampanii informacyjnych i łatwych możliwości zmiany dostawcy energii.

dziękuje serdecznie za informacje

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tadeusz Krupiński

Ciężko powiedzieć jeden znajomy zmienił- jest zadowolony, drugi poszedł jego śladem i narzeka. Ale z tego co widzę, to większość na forum jest raczej zadowolona zmianą.

http://ampla.eu/content/8-regulamin

Ostatnio edytowane 03.12.2014 przez Tadeusz Krupiński. Powód: 123
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl