Przynależność do SEP - KOŁA SEP
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY KOŁA SEP Przynależność do SEP
REKLAMA
REKLAMA

Przynależność do SEP

Awatar użytkownika
Maciej Kurzyk

Drodzy koledzy i koleżanki, co daje przynależność do SEP? Bo szczerze mówiąc to z punktu widzenia młodego człowieka (wciąż jeszcze) nie widzę wymiernych korzyści

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
PacMan

Nic ci to nie daje. Musisz płacić składki i nic z tego nie masz. Ja się wypisałem - szkoda czasu. Moim zdaniem SEP mocno stracił na prestiżu i renomie. Jest to towarzystwo, bez obrazy, starszych inżynierów lub naukowców - zamknięte grono ludzi, zamkniętych na innowacje. Cały czas wydaje im się że coś znaczą a z roku na roku "wymiera stara gwardia" a młodzi ludzie absolwenci techników i politechnik nie zapisują się do SEPu. Jeżeli nic nie zmieni się w ich podejsciu do naszego zawodu to niebawem z SEPu nic nie zostanie.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Aleksander Bujc

Ale nie tylko tak jest w SEP. U mojej politechnice (PŁ) profesorowie to też zamknięta klika, nowy mają wyżej chmur, każdego przedmiot najważniejszy choćby nie wiadomo jakiego gówna uczył. Później - mam taki przykład kolegi ze starszego rocznika - idziesz do pracy, na studiach same 5 a w pracy ci mówią że jesteś nikim bo nic nie umiesz. Studia i wykładowcy nie kształcą tylko zaśmiecają głowy niepotrzebną wiedzą niepopartą praktyką.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Anna Wróblewska

Kolego ale co się dziwisz. Pewnie żaden z nich nigdy nie pracował w fabryce

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl