Linksys WRT-320N problem z transferem - Łącza Radiowe i Bezprzewodowe
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Łącza Radiowe i Bezprzewodowe Linksys WRT-320N problem z transferem
REKLAMA
REKLAMA

Linksys WRT-320N problem z transferem

Awatar użytkownika
linksys

Witam,

przeszukałem forum i nei znalazłem wątku który zacznę mam nadzieję, żę nei dubluję otóż:

Kupiłem do domu router Linksysa (fan marki) model WRT-320N obsługujący połaćzenia bezprzewodowe w standardzie n i słabsze oraz posiadający zintegrowany 4-portowy switch o przepustowości 1Gbps.

Podłączam 4 laptopy z kolegami 2 przewodowo i 2 bezprzewodowo. Komunikacja "po kablu" jest zadowalająca transfery od 30 - 60 mB/s (megabajt/s) natomiast nie mam pojecia co się dzieje z wifi teoretyczne 300mbit/s (do 37,5mB/s) skutkuje transferem 1,5mB/s (12mbit/s).

Ze standardem G miałem podobnie, nigdy nie udało mi się wyciągnać 56mbit ( 7mB/s) no dobra sumy kontrolne i inne śmieci przesyłane zwalniają ale w przypadku G jest to spadek wydajności o 80% od teoretycznej a w 'n' 96%.

Będę wdzięczny za uzupełnienie moich braków informacyjnych. Dodam, że w statusie połaczenia internetowego jest pokazane, że niby połaczenie w trybie n co więcej blokuję inne na routerze poniekąd wymuszając pracę w n-ce.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl