Błąd podczas wczytywania pliku na serwer - Serwery dedykowane LINUX
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Serwery dedykowane LINUX Błąd podczas wczytywania pliku na serwer
REKLAMA
REKLAMA

Błąd podczas wczytywania pliku na serwer

Awatar użytkownika
AnnaTopczewska

Cześć.

Robiłam ostatnio porządki na serwerze, jak ostatnio polecał P.K. część wykonywanych przez cron skryptów loguję część wyciszyłam ale po ostatnim czyszczeniu śmieci, podczas wgrywania pliku na serwer wyskakuje mi błąd i pliku oczywiście nie pobiera. Oprócz kasowania plików niczego nie zmieniałam, żadnych haseł, żadnych praw dostępu do katalogów.

Wszystko inne działa.

Limit nerwów na ten i przyszły miesiąc wyczerpałam. Może podpowiecie gdzie szukać przyczyny?

Z góry serdecznie dziękuję.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

Witam,

Przyznam się, że pomysłu nie miałem tak na szybko ale zaprzyjaźniony administrator z serwerowni NQ polecał sprawdzenie czy przypadkiem ze śmieciami nie poleciał ci pusty katalogu 'uploads' z katalogu głównego - jest on używany do przechowywana plików tymczasowych podczas uploadu plików do serwera. 

Sprawdź może w backupach czy gdzieś nie leżał sobie pusty katalog o tej nazwie. W zależności od konfiguracji serwera mógłby się inaczej nazywać  lub leżeć w innym miejscu. 

W każdym razie sprawdź w tą stronę.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
AnnaTopczewska

Zaskoczyła mnie trafność sugestii Twojego znajomego. Czy to jakaś default'owa konfiguracja zdarzają sie takie katalogi w innych lokalizacjach lub o innych nazwach?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

Ja spotkałem się jak dotąd tylko z tą i funkcjonuje to poprawnie a wychodzę z założenia, że jak coś działa dobrze to nie trzeba tego poprawiać na siłę. ;)

Jestem wręcz pewien że znajdzie się ktoś kto zaproponuje inne rozwiązanie, które chętnie poznam.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl