WIEŻA SONY PROBLEMY - ELEKTRONICY
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY ELEKTRONICY WIEŻA SONY PROBLEMY
REKLAMA
REKLAMA

WIEŻA SONY PROBLEMY

Awatar użytkownika
Chris krajczyk
Posiadam wieże Sony model LBT-A490>Zestaw działa wyśmienicie .Nie posiadam instrukcji obsługi.problem jest dwojaki jak korzystać rds?Drugi problem czasami nie czyta płyt.Za drugim lub trzecim razem przeczyta.czy przyczyną jest laser?
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
andrzej23

NIe mam pojęcia jaki masz problem z funkcją RDS w tej wieży, z tego co mi wiadomo to większość tunerów nie ważne w jakim sprzęcie by nie siedziały a posiadają system RDS działają na tej zasadzie iż przy bardzo mocnej sile sygnału wyświetli ci się nazwa stacji której aktualnie słuchasz przy włączonej funkcji EON natomiast do funkcji PTY masz przypisane kategorie np. 
PTY MUSIC
PTY NEWS
PTY TRAFFIC
Przy wybraniu przykładowo PTY NEWS radio z RDS'em będzie wyszukiwać stacji która w danej chwili emituje serwis informacyjny itp. Zaś EON wyświetla nazwę stacji której słuchasz oraz w niektórych przypadkach stacji przekaźnikowej. 
Co do czytania bądź nie czytania płyt to są dwie rady pierwsza uzbroić się w zestaw do czyszczenia laserów, bądź wyposażyć się w wacik oraz odrobinę alkoholu gdzie po dotarciu do soczewki lasera w delikatny sposób przeczyszcić ją gdyż mogą znajdować się na niej drobinki kurzu.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl