Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie. - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne - str. 4
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie.
REKLAMA
REKLAMA

Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie.

Brak awataru
Marcin Mur

A ja polecam Ospel - mają bardzo atrakcyjne ceny i dobry materiał. Według mnie firma godna polecenia. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
g0rzki
Marcin Korek
 

Korzystając z okazji, że dyskutujecie o Schneiderze, chciałbym zapytać, czy ktoś miał do czynienia z falownikami tego producenta? Zastanawiam się co będzie najlepszym wyborem i faktycznie Schneider póki co to chyba przodująca opcja. Ale alternatyw jest tak dużo, że szkoda byłoby kupić coś gorszego lub przepłacić. Z racji renomy sklepu zastanawiam się nad tą 10-12 dostępną na www.qnisz.pl

z góry dzięki za pomoc :)

POLECAM # 3 lata temu zaryzykowałem i zaczełem proces ujednolicenia producenta Falowników w swoim zakładzie i nie żałuje naprawde warto :)  do nie wymagających aplikacji LG/LS a gdzie trzeba coś lepszego to schneider ATV...

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Radek Sukolik

Ospel moim zdaniem jest najlepszy. Ja swój dom mam już z dobre 3 lata i instalacja bez zarzutu. Ospelowski osprzęt jest łatwo dostępny, bo w każdym większym markecie budowlanym go mają. Właczniki i gniazdka też mają fajne, nawet mają ciekawe wzory i można sobie pokompletować odpowiednie do konkretnych pomieszczeń. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Mariusz Latocha

Do osprzętu Legrand, do rozdzielni Eaton.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Wojciech P

Witam,

podzielam zdanie P. Mariusza -"Do osprzętu Legrand"

Zrobiłem 20 lat temu instalację domu drewnianego na osprzęcie Legrand , bez użycia żadnych puszek (wiadomo dlaczego) , kable wewnątrz drewnianych ścian . Łączenie między gniazdami wtykowymi - od gniazdka do gniazdka (max 4 na obwodzie). Wszystko się trzyma znakomicie  do tej pory 

Pozdr

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Paulina Potocka

Ja tam zawsze wolę Schneidera. Moim zdaniem lepiej zapłacić więcej, ale mieć na dłużej spokój. Dla mnie większą oszczędnością jest kupić raz a dobrze niż rozmieniać się na drobne, ale co kto woli.

Ostatnio edytowane 27.12.2016 przez Michał Choromański. Powód: spam
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl