Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie. - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne - str. 2
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie.
REKLAMA
REKLAMA

Schneider, Legrand a może ABB? Która markę preferujecie.

Brak awataru
Michał Kiełczak

W firmie, w której pracuję wszędzie gdzie się da wkładają osprzęt Schracka. Mają praktycznie wszystko w ofercie i są dwa razy tańsi niż np Legrand. A wcale nie są słabszej jakości więc po co przepłacać?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marcin Frankowski

W tej chwili najbardziej podoba mi się design Schneidera. Niestety ceny mają powalające.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek

Ciekawe czemu Schnaider i Legrand nie wystawiają się na targach? Byłem teraz w Poznaniu na Expopower i nie widziałem ich stoiska.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Paweł Piłat
Marcin Frankowski
 

W tej chwili najbardziej podoba mi się design Schneidera. Niestety ceny mają powalające.

Co do cen to nie koniecznie. Wszystko zależy od dystrybutora. Można załatwić rabat naprawdę dobry, nawet kilkadziesiąt procent...

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Tomasz Wójcik

W marzeniach Siemens, na co dzień Moeller, niestety...

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Andrzej Zaroski
Tomasz Wójcik
 

W marzeniach Siemens, na co dzień Moeller, niestety...

Czemu niestety?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Tomasz Wójcik

Niestety ze względu na brak zaufania. Trafiają się nieposłuszne od nowości. Jeśli kładziesz nową instalację,  nie ma problemu - reklamujesz - dostajesz następny. Jak jedziesz w środku nocy na awarię, zakładasz a on nie nie chce z Tobą rozmawiać to słowo niecenzuralne w Twych ustach pojawi się na pewno.

Pozdrawiam.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Kamil Kumor
Marek
 

Ciekawe czemu Schnaider i Legrand nie wystawiają się na targach? Byłem teraz w Poznaniu na Expopower i nie widziałem ich stoiska.

A stoisko OEZ SLAVITECH widziałeś? Co sądzisz?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Kamil Kumor
Andrzej Zaroski
 
Tomasz Wójcik
 

W marzeniach Siemens, na co dzień Moeller, niestety...

Czemu niestety?

mam alternatywę do Siemensa - OEZ też siemensa (ta sama fabryka) ale taniej

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek
Kamil Kumor
 
Marek
 

Ciekawe czemu Schnaider i Legrand nie wystawiają się na targach? Byłem teraz w Poznaniu na Expopower i nie widziałem ich stoiska.

A stoisko OEZ SLAVITECH widziałeś? Co sądzisz?

Kurcze Kamil nie kojarzę waszego stoiska. Na której było hali? Może wrzuć jakąś fotkę na forum

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Kamil Kumor
Marek
 
Kamil Kumor
 
Marek
 

Ciekawe czemu Schnaider i Legrand nie wystawiają się na targach? Byłem teraz w Poznaniu na Expopower i nie widziałem ich stoiska.

A stoisko OEZ SLAVITECH widziałeś? Co sądzisz?

Kurcze Kamil nie kojarzę waszego stoiska. Na której było hali? Może wrzuć jakąś fotkę na forum

Mnie nie było na targach ale jak dorwę jakieś foty to zamieszczę.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Maciej Kurzyk

Ostatnio miałem okazję montować osprzęt Elektro-plast. Polecam ze względu na cenę.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek

Przerzuciłem się na Schracka ze względu na cenę. Jakość porównywalna z ABB czy Hagerem ale znacznie tańsze. polecam

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek
Paweł Piłat
 
Marcin Frankowski
 

W tej chwili najbardziej podoba mi się design Schneidera. Niestety ceny mają powalające.

Co do cen to nie koniecznie. Wszystko zależy od dystrybutora. Można załatwić rabat naprawdę dobry, nawet kilkadziesiąt procent...

Tylko trzeba trochę tego kupić aby dostać dobry rabacik.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Piotr Bibik

Ja preferuję Hagera. Duży wybór łatwa dostępność uważam, iż jest na bardzo dobrym poziomie.

Z niecierpliwością czekam na pojawienie się najnowszej linii osprzętu modułowego Schneider. Wiele o nim słyszałem ale nie miałem możliwości montować. Chętnie zamontuję i porównam do Hagera :)

Eaton (Moeller) moim zdaniem trochę przereklamowany - jakość wydaje mi się już nie ta co kilka lat temu. A Legrand... nie chcę mieć z tą aparaturą nic do czynienia (przynajmniej jeśli chodzi o modułówkę).

Cena... jest ważna ale czy najważniejsza? Tak jak kolega napisał jeśli w nocy jedziesz na awarię a nowy sprzęt nawala to czy patrzę na cenę... Również jeśli towar jest na gwarancji to czy mój czas i paliwo nie kosztują? Jak kilka razy pojadę na wymianę (w ramach reklamacji) to zaczynam do interesu dokładać.

Nie wspomnę już o utracie mojego wizerunku u inwestora.

Stawiam na jakość dla mnie Hager i Schneider :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl