LED podłączane szeregowo - Oświetlenie
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Oświetlenie LED podłączane szeregowo
REKLAMA
REKLAMA

LED podłączane szeregowo

Brak awataru
ThoMsON

Witam potrzebuje porady kupiłem zestaw lampek LED PHILIPS problem jest w tym że całą instancje położyłem równolegle, natomiast w zestawie jest kabelek i zasilacz do podłączenia szeregowo. Oczywiście nie będzie problemu aby go tak podłączyć. Moje pytanie brzmi następująco czy jeżeli zestaw podłącze na moich kablach które są dłuższe niż w zestawie i o większym przekroju, nie wpłynie na negatywnie. Tzn. czy nie posadzi mi zasilacza oraz czy lampki nie będą świeciły słabiej.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek

Będziesz miał spadek napięcia na kablu. Ale czy w twoim przypadku bedzie to miało jakieś znaczenie? Jakiej długości jest kabel

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
ThoMsON

Około 20metrów średnica kabla 1,5

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Jan Bolesta

Witam.

Podaj jeszcze jakie parametry ma zasilacz: P, U2, I2, na jakie napięcie są te lampki i ile ich jest, jaką mają moc, jaki sposób podłączenia zaleca producent.

Współczesne zasilacze LED mają zabezpieczenia elektroniczne przeciążeniowe i przeciwzwarciowe, to raczej trudno go uszkodzić.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl