Oświetlenie LED w korytarzu z sekwencyjnym załączaniem - Oświetlenie
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Oświetlenie Oświetlenie LED w korytarzu z sekwencyjnym załączaniem
REKLAMA
REKLAMA

Oświetlenie LED w korytarzu z sekwencyjnym załączaniem

Awatar użytkownika
Jarosław Żółtowski

Chciał bym zainstalować oświetlenie korytarza w postaci szeregu opraw LED, które załączane i wyłączane będą sekwencyjnie (po kilka) lub pojedyńczo detektorem (detektorami) ruchu. Czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć osprzęt za pomocą, którego zrealizował bym tą instalację? I same oprawy i zasilanie i rozprowadzenie przewodów będą potrzebne i żeby pasowały do siebie też. Wszystko mi jedno kto jest producentem. To nie będzie przedsięwzięcie komercyjne - chcę to zrobić w swoim domu.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Jacek Solka

Witaj Jarosławie,

 

Obecnie moja firma opracowuje taki czujnik. A dokładnie 2 rodzaje. Jeden z nich będzie załączał całe oświetlenie schodowe, a drugi każdy stopień oddzielnie. Oczywiście pierwszy będzie tańszy.

Zakończenie prac przewiduję na koniec Marca.

Oczywiście oprócz czujników w ofercie posiadamy także oświetlenie LED także możemy obsłużyć Cię kompleksowo.

 

Pozdrawiam,

Jacek Solka

www.soled.pl

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Jarosław Żółtowski

Dziękuję za informację. Co prawda nie chodzi mi o oświetlenie schodów ale zajrzę na stronę www i spróbuję znaleźć coś dla siebie. Na opracowanie - poczekam.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl