WSCAD do oceny - Oprogramowanie projektowe
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

WSCAD do oceny

Brak awataru
Tomasz Zielonek

Forumowicze, czy ktoś z was miał do czynienia z oprogramowaniem WSCAD? W mojej firmie zakupiliśmy teraz kilka nowych komputerów i zastanawiamy się nad oprogramowaniem a WSCAD wydaje się być dobrą alternatywą dla drogiego AutoCada. Proszę o opinie osoby, które miały styczność z tym środowiskiem pracy.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
PacMan

Zwykły CAD - tańszy kolega AutoCada. Moim zdaniem nie warto przepłacać za AutoCada skoro tańsze zamienniki oferują podobne funkcjonalności, co więcej często współpracują z krajowymi dostawcami oferując całą bazę symboli produktów, które można łatwo wrzucić do projektu. WSCAD jest jednym z takich zamienników. Osobiście pracuję na Bricscadzie bo takie oprogramowanie mam w pracy jednak miałem styczność w WSCADem i jak najbardziej polecam zamiast AutoCada

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Klient

Ja od czasu do czasu korzystam z całkowicie darmowej alternatywy dla AutoCAD'a. Program, który wykorzystuję to DraftSight. W przypadku wykorzystania go w firmie, darmowe jego używanie bez jakichkolwiek opłat ogranicza się bodajże do 5 stanowisk (możliwe, że 10 - trzeba by to sprawdzić dokładnie w licencji). Także możecie się nim pobawić, a jeśli nie przypadnie Wam on do gustu zawsze możecie zakupić wspomnianego WSCAD'a bądź BrisCAD'a.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz Zielonek

Nie, no rewelacja. Właśnie sobie ściągnąłem bo wcześniej nie słyszałem o tym programie i zainstalowałem. Wygląda podobnie do AutoCada więc znając AutoCada szybko się w nim odnajdziesz. I najważniejsze za free dla użytkowników komercyjnych. Fajny model biznesowy bo firma udostępnia program za darmo a dopłaca się za różnego rodzaju wtyczki.

Do pobrania z:

http://www.3ds.com/products/draftsight/download-draftsight/

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl