Jaką nokię kupić?? - Serwis elektroniki użytkowej
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Jaką nokię kupić??

Awatar użytkownika
Artur Kulikowski
Witam,
Ostatnia zmiana telefony okazała się strasznym niewypałem, aktualnie mam SE C902 i wystarczająco dużo nerwów mi zjadł.
Polecicie mi jakiś model nokii, który byłby kompromisem pomiędzy funkcjonalnością (np wifi) a praktycznością - relatywnie długi czas pracy na baterii.

Wiem, że można wejść http://www.nokia.pl/produkty ale to sucha teoria. Potrzebne mi są opinie użytkowników. Proszę o odpowiedzi w stylu

model
i wasze plusy i minusy

Dzięki.
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kamil Wróblewski
Nokia 6310i - żałuję, że kiedyś ją sprzedałem. Plusy - elegancki i bateria trzyma ponad dwa tygodnie w czuwaniu. Rozmawiać też można bardzo długo. Minusy - trochę archaiczny :) Ale znam ludzi przy kasie, co jeszcze pewnie z kilka dobrych lat będą mieli ten telefon :)

Generalnie trudno poradzić. Każdy ma inny gust. Każdy czegoś innego szuka w komórce. Generalnie im większy wyświetlacz i więcej bajerów, tym krócej bateria będzie trzymać.
Szukasz w ogóle czegoś z symbianem? Dotykowy? Rozsuwany? Otwierany? Skręcany? Zawijany? Z klawiatura QWERTY?
Tak na prawdę ciężko w tym temacie sensownie doradzić. Najlepiej przejdź się do salonu Nokii, pomacaj, podotykaj, popsuj jeden czy dwa telefony i będziesz miał jakieś wyobrażenie.
A potem idź do salonu Samsunga i wybierz pierwszy lepszy, a nie wyjdziesz na tym źle. Ostatnio jak zobaczyłem ile ciekawych funkcji ma jeden z tańszych modeli Samsunga, to szczena mi opadła. Nawet w Nokii z symbianem ciężko o taką funkcjonalność. A co nowszy model Nokii, to coraz bardziej awaryjny, więc nie wiem czy jeszcze Nokia ma w tym temacie jakąkolwiek przewagę nad Samsungiem...
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl