Redesign portalu - POMOC elektroonline.pl
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Redesign portalu

Awatar użytkownika
elektroonline.pl

Drodzy użytkownicy,
od dłuższego czasu pracowaliśmy nad nową szatą graficzną elektroonline.pl i (po konsultacjach z Wami) wdrożyliśmy ją dzisiejszej nocy. Prosimy o informacje w tym wątku, jeśli zauważylibyście jakieś błędy lub problemy techniczne przy korzystaniu z odmłodzonej wersji portalu.

Mamy nadzieję, że nowy layout zyska Wasze uznanie :-)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Anna Wróblewska

Bardzo mi się podobają wprowadzone zmiany. Teraz portal jest bardzo uporządkowany i forum bardziej intuicyjne. Brawo!

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Karol Lewandowski

Mi się wydaje, że forum działa identycznie, chyba że czegoś nei zauważylem... Ale zmiany pozytywne, grafika przyjemna dla oka.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Łukasz Klepacky

a ja nawet nie zauważyłem :D

ale generalnie jest OK

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
linksys

zdecydowanie lepiej niż wcześniej przynajmniej strona główna jest 'lżejsza' i bardziej czytelna a nie jak wcześniej 'nasrane' wiadomościami i ciężko było połapać się co z czym.

Podoba mi się również ten guzik w grupach (zauważyliście?) jak jesteś w grupie to można od razu do niej dołączyć tym guzikiem

według mnie lepszą opcją byłoby takie coś, że jak chcesz dodać pierwszy wątek w danej grupie to od razu Cię do niej dodaje  bo wkurza mnie ten komunikat żeby dołączyć do grupy.

to tylko moja sugestia mi by to życie uprzyjemniło ;P

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl