Policz zanim kupisz Maca - Komputery, sprzęt komputerowy
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Policz zanim kupisz Maca

Awatar użytkownika
Łukasz Klepacky

kanadyjski oddział MIcrosoftu poszedł po rozum do głowy i wprowadził do walki z Applem argument, którym już od dawna posługiwali się użytkownicy - ekonomiczny

powstała specjalna strona: http://windows.microsoft.com/en-CA/windows7/products/compare/pc-vs-mac/do-the-math na której producent przeciwstawił wszystkie Maki popularnym pecetom pod względem cenowym i sprzętowym

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
sebastian pozniak

Akurat w tej "walce" mozna wytoczyć badzo wiele argumentów, np. nikt nie porusza tematu, że Apple zbudował swój sukces na wyzysku rodem z XIX-wiecznego kapitalizmu

http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/pracownicy-foxconnu-maja-zakaz-samobojstw/

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Justyna Rol

No ale przecież w przypadku produktów apple to chyba nie od dziś wiadomo, że kupujący je nie zwracają uwagi tylko na argumenty ekonomiczne, a raczej na zupełnie inne :P Przecież to po prostu fajnie mieć mac booka nie sądzicie ;)?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
l_TOMEK_l

bo ja wiem czy fajnie  ... ?  Przez lata kupowania nowego sprzętu komputerowego naborykałem się z niekompatybilnościami ... brakiem sterowników ... czy, że czegoś tam do czegoś podłączyć nie można ... a do tego jeszcze cena "z kosmosu" ...  Przynajmniej w Polskich realiach jakoś nie ciągnie mnie do tego sprzętu, nawet jakby relacja cenowa obu największych producentów odwróciła by się o 180 stopni ....

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kacper Staniszewski

Ja również nie wiem co w tym fajnego. Kolega kupił sobie, zaraz szukał emulacji WIN, bo mu karta trop nie chciała działać pod Mac. Brak kompatybilności z czymkolwiek to pięta achillesowa tego typu rozwiązań. Więcej czasu poświęca się na dostosowanie systemu niż na pracę przy innych rzeczach. No ale cóż, teraz moda na Maci, więc ci co kupili nie powiedzą złego słowa, choć dobrze wiem, że chętnie by się pozbyli problemów:)

odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl