Logitech MX5000 - Serwis elektroniki użytkowej
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Logitech MX5000

Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

logitech mx 5000, mx 1000Zgodnie z opisem grupy, chcę polecić wszystkim zestaw myszy i klawiatury bezprzewodowej bluetooth Logitech MX5000, w sklepie niestety już tego nie znajdziecie.

Kupiłem ten zestaw około 7 lat temu, w okolicy pierwszych lat na studiach.

Zestaw śmiga po 7 latach dokładnie tak, jak na samym początku, wbudowana oryginalna bateria w myszy Logitech Mx 1000 'trzyma' do 3 dni a używam jaj na prawę dużo, subiektywnie oceniając jestem w stanie stwierdzić że trzyma równie dobrze jak na początku, czułość 1000dpi również robiła jak i robi dalej wrażenie.

Jedyne co w zestawie wymieniłem kilkukrotnie to ślizgacze myszy i baterie kawiatury ;)

Klawiatury używam znacznie rzadziej niż myszki, którą eksploatuje dość intensywnie  (na pewno kilka km dziennie - kilkanaście godzin przed komputererm) .

Kończąc te słodzenie muszę powiedzieć, jak mnie miło potraktowała firma Logitech.

Po zakupie zgubiłem bluetooth receiver, dzięki któremu nie są wymagane sterowniki do myszy ani klawiatury, i nawet w biosie mogę poruszać się za pomocą zestawu bluetooth. Chciałem dokupić element - bezskutecznie, napisałem również do Logitecha o zaistniałej sytuacji, i że chcę to dokupić. W odpowiedzi dostałem, że kupiłem wysoki model osprzętu i że dostanę zagubiony element gratis. Faktycznie po 2 tygodniach otrzymałem pluga usb (chyba z irlandii).

Zdecydowanie polecam Logitech, który wysoką cenę produktów wynagradza wysoką jakością.

Jeśli masz podobne wrażenia co do tego modelu, lub przeciwne, daj mi znać w tym wątku. Inne modele proszę chwalić/odradzać w osobnych wątkach.

PZDR

Ostatnio edytowane 24.06.2011 przez Artur Kulikowski. Powód: uzupełnienie treści
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Grzegorz R. Kulesza

Już na pierwszy rzut oka widzę dyskryminację manualną. Leworęczni z tą myszką będą się mieli jak matka z przysłowiowym łobuzem. Nie mam zbyt wiele rzeczy Logitech'a. Głośniki co mają coś z zasilaczem wewnętrznym i szumią, starą niewyprofilowaną przewodową mysz, z której zeszła już farba, ale nie narzekam. Co do bezprzewodowych, to klawiaturę mam A4 sprzed paru lat. Znamię czasu jednak wymusiło na mnie kupienieprzejściówki z ps2/usb. Ale jak widać bez problemu piszę odpowiedź na tego posta z tejże ;)

cytuj zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Plewek01

Ja z używam bezprzewodowego zestawu esperanzy i jestem w szoku jak długo potrafi wytrzymać myszka na zwykłych bateriach. Może nie używam jej nagminnie ale już ze 3 miesiące siedzą w niej jedne baterie.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

W ten sposób można by chyba polecić każdy zestaw zasilany bateriami a tym bardziej alkalicznymi ponieważ ilość energii przy okazjonalnym używaniu urządzeń wskazujących jest znikoma. W swoim zestawie chwaliłem jakość akumulatora, że pomimo wielu cykli ładowania i rozładowania (często nie do zera), wciąż zachowuje wysoką sprawność.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl