Przejściówki - Serwis elektroniki użytkowej
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Przejściówki

Awatar użytkownika
Hardstyler

Witam was moi drodzy. Na początek zastanawiacie sie na pewno właściwie czemu powstała ta grupa. Odpowiem, mianowicie wczoraj rozmawiałem z moim dobrym kolega który od wielu lat przebywa w Niemczech i postanowiliśmy się cofnąć nieco w czasie i spróbować swoich sił (ponownie) w dziecinna grę jaką jest Super Mario (wersja wydawana na konsole Nintendo 64). Wszystko było jak podróż w czasie łatwo i przyjemnie ale w czasie emulacji i pogrywania w ww. grę doszliśmy do wniosku że gra na klawiaturze sprawia kłopoty (sterowanie postacią włoskiego hydraulika jest utrudnione). Pewna sprawa jest że oryginalne pady do N64 na portalach internetowych można zakupic za bezcen lecz (tutaj jest sedno sprawy) co z podłączeniem do PC-ta bądź laptopa jeśli do wykorzystania mamy tylko USB. Chodzi mi o to czy ktoś z Was posiada  albo pomoże znaleźć schemat wykonania takiej przejściówki powiem nawet ze wymiary mogą przekroczyć 100 na 100 mm właściwie wielkość nie gra roli. byłbym wdzięczny. Dlaczego schemat? Bo sprawi mi frajdę budowania takiej przejściówki no dobra do wykorzystania jest jeszcze LPT. Poniżej pokazuje wam to co mi się udało wcześniej znaleźć: http://arcadecontrols.com/Mirrors/emulatronia/n64pad/imprimir.htm z tym że jest to port LPT drukarki (jak dobrze pamietam). Może jakieś pomysły?

 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl