SALON INTELIGENTNY DOM fibaro torun - Przedsiębiorcy
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Przedsiębiorcy SALON INTELIGENTNY DOM fibaro torun
REKLAMA
REKLAMA

SALON INTELIGENTNY DOM fibaro torun

Brak awataru
NEO

Salon inteligentny dom  Fibaro Torun ,ciekawa oferta dla ludzi z branży , czy Salony Tego typu maja przyszłość w naszym kraju ,jak prowadzić podobne firmy aby osiągnąć sukces , szkolenia instalatorów czy bezpośrednie dojście do klienta  .PO CO otwieram ten wątek    ...po to aby wielu pasjonatów elektroniki popełniło jak najmniej błędów w swojej działalności jak zdobywać klientów i jak się utrzymać na rynku

Ostatnio edytowane 27.01.2012 przez NEO. Powód: salon już działa
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
NEO

Fibaro salon inteligentny dom w Toruniu na ulicy Łódzkiej 240 juz funkcjonuje masz problem z konfiguracja ,pomoc przez telefon +48601945815 ,najnowocześniejszy system po z-wave .Przyjedz do nas obejrzyj i sam podejmij decyzje .

Ostatnio edytowane 27.01.2012 przez NEO. Powód: fibaro
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Paweł Piłasiewicz

Rzeczywiście nowoczesny system oparty o z-wave... Z-wave istnieje od 1999 roku, 13lat na rynku - żadna rewolucja. Skoro chcieliście robić rewolucje dlaczego nie poszliście w zigbee, nowszy, lepszy i przede wszystkim bezpieczniejszy (szyfrowanie transmisji sprzętowe AES128bit). Skoro poszliście z-wave, dlaczego używacie modułów 3-generacji bez szyfrowania?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
NEO

Odpowiadam tak to prawda poczatki sieci sitowej to końcówka lat 90tych ,w mojej ocenie firma Fibaro stworzyła system nawet zbyt technologiczne ambitny w stosunku do potrzeb .Uprzejmie informuje że amerykańska armia ,górnictwo do dziś uzywa tego systemu /podobno nawet do odpalania ładunków wybuchowych w kopalniach/ . niezależnie od  wersji  amerykańska ,europejska  czy kanada  względnie łatwo mozna nabyć urządzenia po   Wave .

PS . Jako przestrogę dla nas kadry inżynieryjno -technicznej polecam historię japońskiej rakiety H która miała brać udział w programie Ariane konstruktorzy zrobili tak ambitna konstrukcje że co chwila coś wysiadało ,powstała konstrukcja H2  którą uproszczono do maksimum i wynosi satelity .

Dziękuję za zabranie głosu i na koniec motto ....ABY WYPIĆ SZKLANKĘ MLEKA NIE POTRZEBA OD RAZU BUDOWAĆ MLECZARNI

                                                   pozdrawiam neo  Toruń

 

Ostatnio edytowane 04.02.2012 przez NEO. Powód: odpowiedz na komentarz
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Kamil M. Piach

No ja znam tylko dominteligentny, bo teraz targi w Warszawie organizują. A o was jeszcze nie słyszałem..

cytuj zgłoś nadużycie
Brak awataru
Daniel Matoch
Kamil M. Piach
 

No ja znam tylko dominteligentny, bo teraz targi w Warszawie organizują. A o was jeszcze nie słyszałem..

 

A kiedy organizują? Jacy producenci się zjawią?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
m4rlb0r0

Po elementy systemu fibaro osoby z Torunia zapraszamy na http://www.gniazdka.eu/fibaro-m-52.html i do kontaktu pod numerem 730083010

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
iTECH

Wszystkich zainteresowanych systemem Fibaro z Torunia i okolic zapraszamy do autoryzowanego punktu Fibaro Showroom Toruń ul. Dworcowa 7 tel. 791 891 871 . Jeśli jesteś instalatorem i chciałbyś podjąć współpracę to zapraszamy na darmowe szkolenie Ciebie i twoich pracowników. Pozwoli to poszerzyć ofertę Twojej firmy a co za tym idzie więcej zleceń i większe przychody.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marcin M

Witam 

Jakie są  najmocniejsze strony i co wyróżnia od konkurencji Fibaro 

Jestem zainteresowany tą technologią, ale spr również rozwiązana alternatywne np Somfy f&home czy Nexwell - z nexwella mają ładne panele :) w Somfy wszystko za drogie. 

Co wybrać w świetnej jakość - mało problemowe (łatwość instalacji) i żebym nie zbankrutował. 

PS. Co znaczy  3-generacja modułów bez szyfrowania?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
iTECH

Witam Marcin M.

Jeśli chodzi o Fibaro jest produkt w 100% Polski więc jakość tego produktu i wykonanie jest dobre . Czasami zdarzy się awaria jakiegoś urządzenia ale bardzo rzadko. System Fibaro nie ogranicza się tylko do swoich produktów , do systemu można przypisać urządzenia innych producentów z Z-wave plus. Istnieje też możliwość konfiguracji Fibaro z Apple Home kit. Łatwość i obsługa systemu to jest dodatkowy atut.

Pozdrawiam

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
iTECH

Nie chcąc robić anty-reklamy dla innych producentów powiem krótko F&F i Zamel to raczej zabawkowy system zaś Nexwell wygląda dobrze ale nie wiem jak działa no i potrzeba wiele kilometrów przewodów do tego systemu . A Fibaro można dołożyć do każdej istniejącej instalacji bez kucia ściana i dokładania dodatkowych przewodów.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl