Mobilny CAD - Oprogramowanie projektowe
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Mobilny CAD

Brak awataru
sebastian pozniak

Korzystacie z aplikacji do projektowania na urządzenia mobilne, smartfony, tablety, itp? Który program ma najlepsze wsparcie?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Sławek M

Raczej z ciekawości niż z potrzeby zainstalowałem AutoCAD WS w tablecie na Androidzie, ale przyznam że nie odpalałem na tym jeszcze żadnego projektu...

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Michał Wiśniewski

No żeby coś pokazać klientowi na tablecie to jeszcze rozumiem, ale np. edycja plików CAD na urządzeniach z ekranem dotykowym w ogóle, a smartfonach w szczególności, to jest jakieś nieporozumienie.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz Supranowicz

Bawiłem sie takim AutoCad WS na adroida na telefonie HTC, problem w tym ze pliki trzeba najpierw wgrac na www a potem przez program pobierac z www, w sumie to nie problem, mozna jakies proste rzeczy porysowac, mi osobiście udało się wgrać plik z podkładem rastrowym wielkości A3. Zabrakło tylko myszki zeby tym sterować. Moze niedługo wymyślą nowy sposób sterowania :) Aby bawić sie tym autocadem najlepiej miec cos z duzym ekranem i duzoo duzoo cierpliwości :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz Zielonek

A jaki telefon polecacie aby w można było z jakimś chociaż minimalnym komfortem przeglądać projekty AUTOCAD?

A drugie pytanie czy te aplikacje na smartfonach otwierają tylko aplikacje AutoCada czy też np WSCADa, lub SEE Electrical?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl