"PGE to szatan" - Energetyka
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Energetyka "PGE to szatan"
REKLAMA
REKLAMA

"PGE to szatan"

Awatar użytkownika
Sławek M

Z ciekawością, a czasem niepokojem, śledze ostatnie protesty przeciw budowie elektrowni jądrowej na Pomorzu, ale hasła w Koszalinie to już cyrk jest

PGE to szatan

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Włodek

Szkoda, że nie chcemy bomby atomowej, bo musielibyśmy wtedy mieć elektrownie atomowe. Wszyscy poza naszymi granicami mają i zanim się z tych niedobrych elektrowni wycofają to nasza gospodarka padnie całkowicie. Dlaczego mają się z nami w Europie liczyć, jak my nie mamy nic, nawet wyobraźni.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
wojtecki

"Popierają nas związki zawodowe górnictwa i energetyki cieplnej" i wszystko jasne... znaleźli z zielonymi wspólnego wroga. Media wszystko ładnie nagłośnią, a jak w grę wchodzą emocje to nie ma już miejsca na rzeczowe argumenty i co by nie było powiedziane to w opinii publicznej EJ przegrywa.

Polacy wyobraźnią faktycznie nie grzeszą, ale moda na "ekologie" to chyba choroba ogólnoeuropejska:

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Sławek M

Tak jest, to greenpis z pewnoscią jest siłą napędową tych protestów. Nie dość poruszają ciemne masy to pchają też swoich "ekspertów" do zarządu PGE. To mnie najbardziej rozbawiło  http://www.greenpeace.org/poland/pl/wydarzenia/polska/Jan-Haverkamp-prezesem-PGE-Energetyka-Jadrowa-SA/

A te transparenty to jest efekt ich lobbingu.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Wojciech Fiuk

A czy domyślacie się komu zależy żeby nie było elektrowni jądrowych w kraju, ale żeby "prąd" był z węgla ?

I kto na tych "protestach" zarobi. Zagranica sprzeda nam "prąd" z własnych elektrowni jądrowych, bo nasz oparty na węglu będzie dużo droższy. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Sławek M

Sugeruje Pan, że ferment inicjują osoby związane z zagranicznym kapitałem? Brzmi spiskowo, ale to bardzo możliwe.

Osobiście nie mam kontaktów na Pomorzu i nie znam opinii ludzi tam mieszkających, ale jakoś trudno mi zrozumieć ten opór mieszkańców. Gdyby w mojej gminie była szansa na taką inwestycje to bym sam chodził zbierać głosy poparcia.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Stasiek Brański

A po co nam elektrownia jądrowa w Polsce? Przecież można kupować energię z elektrowni jądrowej pod Kaliningradem! Ja nie wierzę w ludzką głupotę. Za wszystkim stoją czyjeś interesy.

wojtecki
 

"Popierają nas związki zawodowe górnictwa i energetyki cieplnej" 

To niech zapytają szanowne związki: ile pierwiastków promieniotwórczych produkuje spalenie 1 tony węgla?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Włodek

Niestety to nie są sugestie, taka będzie kolej rzeczy.  Projekt przyjaciół zakłada zamknięcie naszych trujących kopalni z braku pieniędzy na potężne kary za wytwarzane CO2. Nie opłaci nam się wówczas budować nowych elektrowni, gdyż od nich kupimy tańszy prąd, do czasu kiedy nie pozbędziemy się całkowicie  POLSKIEJ energetyki.

Nie jest to skierowane wyłącznie przeciwko nam Polakom, za słabość trzeba płacić. Jeżeli nie radzimy sobie sami, to wszyscy wokół będą nam pomagać właśnie w ten sposób. Przecież nie można ratować kogoś na siłę i wyłącznie charytatywnie, szczególnie jeżeli ta pomoc nie rokuje szczególnej poprawy. Grecja już płaci za swoją słabość, może sprzeda kilka wysp. A co my sprzedamy, już nie wiele mamy?  

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl