333 kWh energii elektrycznej za darmo w ofercie Grupera - Energetyka
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Energetyka 333 kWh energii elektrycznej za darmo w ofercie Grupera
REKLAMA
REKLAMA

333 kWh energii elektrycznej za darmo w ofercie Grupera

Awatar użytkownika
Michał Wiśniewski

Ostatnio popularne są grupowe zakupy energii przez samorządy, ale nie słyszałem jeszcze o ofercie dla indywidualnych odbiorców, Duon jest pierwszy z tym pomysłem, ale oferta jak widać cieszy się popularnością i pewnie zaraz pojawią się podobne u konkurencji.

http://gruper.pl/x.php/1,18026/Cala-Polska-DUON-energia-elektryczna-na-2-miesiace-dla-Twojego-domu.html

Co myślicie o tym myślicie? Warto?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Sławek M

333 kWh jak na gospodarstwo domowe to nawet niezły bonus, ja kupiłem kupon, nic mnie to nie kosztuje, a czy skorzystam to jeszcze zobacze, musze przestudiowac te ich oferte

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Stasiek Brański

Przy niewielkim zuzyciu to może i się opłaca, ale dla mnie od bonusa ważniejsza jest niska cena, bo te 333 kWh to strzeli w tydzień, a potem? Cekawe jeszcze czy jak gwarantują stałą cenę do 2014 to czy nie wiążesz sie umową na ten okres.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
andrzej brandys

uwaga na 10zł

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz Zielonek

No i jak tam przetestowaliście? Ciekawy jestem czy nie pojawiły się jakieś koszty ukryte?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Łukasz Szklanko

Tym razem Duon sprzedaje energię przez Grupon: http://www.groupon.pl/deals/cala-polska/kri-marketing-and-trading-s-a/6310983?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_151&a=1661

Wygląda na to, ze grupowa sprzedaż energii elektrycznej się sprawdziła - akcja na Gruper.pl wygenerowała blisko 2000 sprzedanych kuponów.

W ramach wspólnej oferty Duona oraz Groupona klient ma dostać pakiet 1000 kWh energii w cenie 50% niższej niż w przypadku 4 największych Sprzedawców Energii w Polsce. Dodatkowo odbiorcy, którzy skorzystają z tej propozycji otrzymają gwarancję ceny do końca 2014 roku, a jeśli okaże się, że ich dotychczasowy sprzedawca zaoferuje im niższe ceny, w każdej chwili będą mogli zrezygnować z oferty.
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Pomysłowy Dobromir
Tomasz Zielonek
 

No i jak tam przetestowaliście? Ciekawy jestem czy nie pojawiły się jakieś koszty ukryte?

w ofercie Duona jest kilka haczyków:

1. Promocyjny pakiet energii musimy wykorzystać do końca roku, inaczej przepada.
2. Duon co miesiąc pobierać będzie dodatkowo 12,30 zł. 
3. Promocja dotyczy jedynie sprzedaży energii (Duon jest jej dystrybutorem). Za przesłanie prądu zapłacimy właścicielowi sieci tyle co zawsze (patrz tabelka niżej). 
4. Za prąd będziemy opłacać dwa rachunki - jeden dla Duonu za sprzedaną energię, drugi dla właściciela sieci. Może to być uciążliwe. 
5. W umowie musimy zadeklarować minimalną ilość energii, którą kupimy. Jeśli jej nie zużyjemy - np. podczas miesięcznego pobytu na wakacjach - to i tak za nią zapłacimy. 
6. Kara umowna za odstąpienie od umowy z winy odbiorcy to iloczyn miesięcy pozostałych do końca cennika promocyjnego (czyli do końca 2014 roku) i zadeklarowanej w umowie minimalnej ilości kupowanej miesięcznie energii.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Łukasz Stepaniuk

"w ofercie Duona jest kilka haczyków:

1. Promocyjny pakiet energii musimy wykorzystać do końca roku, inaczej przepada.
2. Duon co miesiąc pobierać będzie dodatkowo 12,30 zł. 
3. Promocja dotyczy jedynie sprzedaży energii (Duon jest jej dystrybutorem). Za przesłanie prądu zapłacimy właścicielowi sieci tyle co zawsze (patrz tabelka niżej). 
4. Za prąd będziemy opłacać dwa rachunki - jeden dla Duonu za sprzedaną energię, drugi dla właściciela sieci. Może to być uciążliwe. 
5. W umowie musimy zadeklarować minimalną ilość energii, którą kupimy. Jeśli jej nie zużyjemy - np. podczas miesięcznego pobytu na wakacjach - to i tak za nią zapłacimy. 
6. Kara umowna za odstąpienie od umowy z winy odbiorcy to iloczyn miesięcy pozostałych do końca cennika promocyjnego (czyli do końca 2014 roku) i zadeklarowanej w umowie minimalnej ilości kupowanej miesięcznie energii."

 

To co napisałeś w ptk.:

2. Nie jest to żadna dodatkowa opłata, jest opłata handlowa którą płacisz u każdego, sprawdź sobie na rachunku swoim. W zależności od sprzedawcy różni się wysokością.

3. Za przesyłanie prądu płacimy dystrybutorowi i stanowi to około 40% naszego rachunku i ta cena się nie zmienia ponieważ ustala ją Urząd Regulacji Energetyki.

4. Nie rozumiem w czym problem jeśli mamy płacić mniej to co za różnica czy jeden papierek czy 2.

5. Nie wiem jak jest dokładnie Duona, ale np. w mojej firmie płaci się za faktycznie zużytą energię a nie prognozowaną czy deklarowaną i to jest bardzo uczciwe moim zdaniem, przynajmniej nie przychodzą kosmiczne wyrównania, a po miesięcznym okresie wakacyjnym nie płacimy jeśli nie zużyliśmy nic.

6. Kara umowna jest jedynie za zerwanie umowy przed czasem, logicznie myśląc co może zrobić "KOWALSKI" żeby mu sprzedawca rozwiązał umowę.

 

Pozdrawiam

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl