Cenne doświadczenie - Inteligentny dom
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Inteligentny dom Cenne doświadczenie
REKLAMA
REKLAMA

Cenne doświadczenie

Brak awataru
Tomasz

Witam

Jestem studentem i interesuje się systemami zabezpieczeń oraz automatyką budynkową. Na studiach mieliśmy standard KNX i programowanie w ETS4, wykonaliśmy projekt zabezpieczeń budynku oraz podłączaliśmy i programowaliśmy urządzenia pod centralę Versa 5 firmy satel. Sam do tego nauczyłem się Inventora i AutoCAD'a. Czytam również czasopisma Systemy alarmowe i twierdza. Niedługo będę robił uprawnienia SEP do 1KV.

Chciałem się poradzić jakie warsztaty lub szkolenia najlepiej przejść, aby zgromadzić wiedzę praktyczną dotyczącą zarówno automatyki budynkowej oraz systemów zabezpieczeń ?

Zastanawiałem się nad warsztatami firmy satel odnośnie centrali Integra, może był ktoś na takim szkoleniu ?

Dodam że po studiach będę się ubiegał o Licencję Pracownika Zabezpieczeń Technicznych I stopnia.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Kamil M. Piach

To jedź na targi dom inteligentny w Warszawie. To będzie 1sze takie wydarzenie w Polsce teraz, a wiedzę możesz zdobyć dość sporą.

cytuj zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz

Dzięki o tych targach już słyszałem zamierzam się tam pojawić chociaż blisko nie mam.

cytuj zgłoś nadużycie
Brak awataru
Daniel Matoch
Kamil M. Piach
 

To jedź na targi dom inteligentny w Warszawie. To będzie 1sze takie wydarzenie w Polsce teraz, a wiedzę możesz zdobyć dość sporą.

A ile wstęp kosztuje jakbym chciał się wybrać? No ode mnie jest raczej kawałek do Warszawy, bo teraz się przeprowadziłem, ale bardzo lubię temat automatyzacji domów. jacy producenci tam się pojawią?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz

Daniel http://dominteligentny.pl/targi/wystawcy/

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
lo

Po studiach możesz od razu ubiegać się o licencję pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia.

http://wpa.policja.waw.pl/portal/wpa/123/871/t2.html

Co do doświadczenia, to warto podłapać go trochę w jakiejś firmie instalacyjnej... jest sporo niuansów których nie wychwycisz podczas szkoleń.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz

Dzięki, tylko nie wiem czy dostanę tą licencję ponieważ mój kierunek to Inżynieria Bezpieczeństwa, a taka licencja to chyba bardziej po elektryku czy nie koniecznie ?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
lo

Sprawdź link który podesłałem, dotyczy się on każdej komendy wojewódzkiej w Polsce.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz

Dzięki zadzwonię do nich sobie i się zapytam, ale powinno się udać. Zapisałem się na razie na szkolenia w takiej firmie http://www.gesecurity.pl/trainings.htm mam nadzieje, że czegoś ciekawego się tam dowiem ;]

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek Nowak

DObrze, że chcesz się szkolić, powodzenia :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Filip Konieczny

Taka prawda, doświadczenie najważniejsze, zresztą sam chciałbym trafić  pod skrzydła dobrego fachowca. Na targi też się kiedyś wybrałem i coś tam liznąłem. Choć w sumie najlepszą sprawą na nich były darmowe audyty stron internetowych, które oferowała pewna firm. Widzę , że mają nową edycje  https://www.facebook.com/events/906465079467362/

Mój szef skorzystał i wyłapali mu błędy na stronie, przez co tracił klientów. Za darmo więc polecam :P


Ostatnio edytowane 24.06.2016 przez Filip Konieczny. Powód: błąd ortografczny
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
adam nowak

Targi to dobre rozwiązanie na początek myślę. Sam bardzo chętnie bym się wybrał, czy wiecie może czy jakoś niedługo będą się takowe odbywać? Z góry dzięki za odpowiedź. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl