ospel - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

ospel

Brak awataru
Fevi Fevi

witam wszystkich :). muszę kupić osprzęt elektryczny do całego domu. brat żony ma Ospela, więc ona się upiera też na Ospela a ja postanowiłem zrobić najpierw research w sieci, żeby mieć pewność, że wybór był dobry i przemyślany.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Maciej Kurzyk

A co konkretnie będziesz kupował? Ogólnie tworzywa sztuczne są dobrej jakości natomiast kwestia designu to już sprawa osobista każdego człowieka.

Osobiście polecam Hagera i Schneider Electric jeśli szukasz czegoś z najwyższej półki

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Sławek M

Ospel wielu może się podobać, ja często mam z nim do czynienia, ale u siebie to bym nie montował

też polecam Hagera, jak coś tańszego to może Schrack? http://youtu.be/42dOMSuUzxw

Ostatnio edytowane 08.04.2013 przez elektroonline.pl. Powód: link
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz Zielonek

Kwestia osprzętu to kwestia gustu. Nie ważne co kupisz - Wszystko i tak robią w Chinach ;)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Fevi Fevi

wzorniczo Ospel mi odpowiada, jakościowo słyszałem praktycznie same dobre opinie... chyba stanie w końcu na nim :)

 

przeczytałem teraz, że Ospel jest robiony w całości w Polsce, więc to tylko wzmocniło mój wybór. trzeba wspierać polskie marki :)

Ostatnio edytowane 21.05.2013 przez Fevi Fevi. Powód: dodatkowe informacje
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marwin K

Ja bym na Twoim miejscu brał właśnie ospela. To znana marka i wcale nie jest droga. Za podobną jakość zapłacisz znacznie więcej, więc według mnie nie ma sensu przepłacać.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Fevi Fevi

dzięki za pomoc :) postanowione, będzie Ospel i Sonata: http://sklepospel.pl/ospel-sonata-stal-inox :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Alek Knuter

U mnie Ospel wygrał też, bo jakość dobra, cena dobra i design ładny i prosty

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
marek precelski

ja również polecam osprzęt firmy ospel, jest dostępny w wielu marketach oraz punktach sprzedaży materiałów elektrycznych, nie psują się i mają ciekawy wygląd, jak dla mnie jest ok

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Marek Miara

ja mam cały dom w ospel i to był dobry wybór. Wszedłem na sklepospel i jesli mogę doradzić to ten sklep ma trochę taniej

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Sławek Mak

Ja lubie Ospela właśnie. Mają odpowiednie ceny na moją kieszeń i podoba mi się ich wzornictwo. Zwłaszcza seria Karo. Tutaj jest prezentacja osprzętu z tej serii: https://www.youtube.com/watch?v=7eC2Bgxn2Cs   Ja polecam :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek Bednarz

Ja z kolekcji Ospel uwielbiam i zawsze montuję serię Karo. Ma przede wszystkim ładny kształt i pasuje do wszystkiego. Polecam wszystkim poczatkujacym obejrzenie filmow instruktażowych na stronie youtube wpisujcie Ospel i dany element. No i wspierajcie polskie firmy

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kostek Nalepka

Również polecam firmę OSPEL, bardzo solidne i ładne :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Adam Bączyk

Bardzo porządna, solidna firma. Produkty bardzo gustowne i spełniające swoje zastosowanie

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Szymon Kwiatek

Ja bym wybrał Ospel na rynku jest już kupe czasu i cieszy sie bardzo dobrą opinią. Jakościowo ich produkty nie odbiegają od konkurencji za granicy.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl