ospel - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne - str. 2
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

ospel

Brak awataru
Andrzej Nowak

Rzetelna firma, fizyczne produkty zgodne z opisem. Jakość i wygląd na wysokim poziomie, jak najbardziej polecam.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kamil Rudak

ja kupuje zawsze osprzęt ospel a. Jak narazie jeszcze sie nie zawiadłem nigdy.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomek Czepelska

Ja już od dawien, dawna kupuje osprzęt z ospela, raz się sprawdziło i za każdym następnym razem też sie nie zawiodłem, więc myśle , że jest to naprawde dobra firma

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
ula ewad

ja mam osprzęt elektryczny firmy Ospel. BArdzo ładny wygląd, nie niszczeją, trafny wybór

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marcin Mur

Też polecam Ospel - zamawiam od nich bardzo często. Mają dobry materiał.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Karol Gocyla

Ospel jest dobry, jak żona wymarzyła sobie czujnik ruchu, to była wniebowzięta, bo mieli też jakiś w innym kolorze niż biały i bardziej nam do ścian pasował. Poza tym tworzywo dobrej jakości.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Hania Bogusz
Karol Gocyla
 

Ospel jest dobry, jak żona wymarzyła sobie czujnik ruchu, to była wniebowzięta, bo mieli też jakiś w innym kolorze niż biały i bardziej nam do ścian pasował. Poza tym tworzywo dobrej jakości.


Haha, doskonale rozumiem Twoją żonę :D Ja też, podczas wyboru kierowałam się nie tylko użytecznością, ale też estetyką;) Chociaż ja akurat wybrałam gniazdko w innym kolorze, niż ściana, bo chciałam, żeby ją trochę ożywiło;)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marcin Mur

Mi się teraz z Ospel podoba ta nowa oferta Sonata - naprawdę elegancko to wygląda w nowoczesnych mieszkaniach. Ja póki co zamówiłem kilka do firmy.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kuba Janus

Według mnie ospel to bardzo dobra marka. Nie jest jakoś specjalnie doga ale jakościowo jest na bardzo dobrym poziomie.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Brak użytkownika

rzeczywiscie ospel jak dla mnie porządna firma, jakościowy sprzęt produkują przede wszystkim, bo nie trzeba co rusz wymieniać, no i krok do przodu z ich strony, że inwestują w wygląd, bo już co raz mniej osób decyduje się na białą "klasykę"

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Grzechu K.

Spośród wielu ofert na rynku Ospel wygrywa jakością i proporcjonalnie ceną. Montowałem parę serii Ospela i zawsze było nieźele. Będąc w Niemczech podobał mię montaż tamtejszych firm ale Ospel nie ustepuje ! Polecam ta firmę. Polska i ma świetny stosunek ceny do jakości. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Maciej Kurzyk

Produkty mają ok ale po prostu nie którzy klienci nie chcą polskiego osprzętu i tyle. Takich nie przekonasz.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Bartek Kowalewski

Miałem kiedyś osprzęt Ospel, ale potem przeszedłem na http://www.e-kontaktsimon.pl/. Zdecydowanie zmiana na lepsze :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomek Nowacki

ja powiem szczerze ze nawet się nie orientuję w tych markach osprzętu - znam tylko Ospela i własnie też dlatego szukam po forach co jeszcze innego można kupic w dobrej cenie. jak narazie inne zagraniczne firmu ceny mają wyższe - choć wygląd niekoniecznie jest dużo lepszy niż tych naszych polskich.  co polecacie jeszcze?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
PacMan

Ostatnio montowałem Ospela - seria Impresja. Jeśli chodzi o montaż - montowało mi się to dość kiepsko. Jeśli chodzi o cenę - to się nie wypowiadam bo decyduje inwestor.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl