Podłączenie kuchenki indukcyjnej i piekarnika - dobrze, czy da się lepiej? - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne Podłączenie kuchenki indukcyjnej i piekarnika - dobrze, czy da się lepiej?
REKLAMA
REKLAMA

Podłączenie kuchenki indukcyjnej i piekarnika - dobrze, czy da się lepiej?

Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

spięcie kuchenki indukcyjnej i piekarnik z mikrofalówką na trzeciej fazieWitam,

Jak w temacie spiąłem to tak:

przewód od kuchenki (linka 5 żyłowa ze spiętą parą niebieski-brązowy, spięte fabrycznie przewody czarny-szary rozpiąłem), przez kostkę (do 2,5mm²) przedłużyłem o krótkie odcinki przewodu (drutu) 2,5mm²

cz,sz,nie,ż-z

Następnie szybkozłączkami WAGO 2x2,5mm² i 3x2,5mm² pospinałem przewody (drut), tak, że z nieużywanej fazy zrobiłem wyprowadzenie na gniazdko podwójne, do którego podłączam mikrofalówkę i piekarnik.

Całość w puszkę i do szafki, zapomniałem tylko o opięciu rurki termokurczliwej na odizolowanych żyłach przewodu z mikrofalówki.

Tyle wyjaśnień co z czym na zdjęciu.

Podpowiedzcie proszę czy ogólnie użycie kostki i szybkozłączek w tej sytuacji jest ok czy powinienem to jakoś lepiej (jak?) zrobić?

 

Pozdrawiam,

AK

Ostatnio edytowane 13.12.2013 przez Artur Kulikowski. Powód: formatowanie
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl