Sterownik czasowo zmierzchowy min 2 kanały - Projektanci oświetlenia
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Projektanci oświetlenia Sterownik czasowo zmierzchowy min 2 kanały
REKLAMA
REKLAMA

Sterownik czasowo zmierzchowy min 2 kanały

Brak awataru
Zbyszek Rozwodowski

Witam, szukam sterownika zmierzchowo-czasowego do sterowania oświetleniem zewnętrznym (głównym i pomocniczym - dekoracyjnym). Ma się włączać po zmierzchu i wyłączać o określonych godz. Można to zrobić na 2 modułach zegarów (na szynę)i jednym zmierzchowym, ale szukam czegoś małego (w skrzynce nie ma miejsca). Najlepiej jakby miał wyświetlacz LED bo jest tam dość ciemno. Dobrze też jakby całość była ustawiana cyfrowo (sterowanie zmierzchowe), ale szukałem po sieci i nic nie znalazłem... 
Pozdrawiam 
Zbyszek 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Zbyszek Rozwodowski

Witam ponownie, nikt nie odpisał, a ja przekopałem internet i znalazłem ciekawe rozwiązanie w naszej polskiej firmie - ma to czego szukałem czyli dwukanałowy zegar i cyfrowy układ detekcji zmierzchu i świtu. Dodatkowo możliwość sprzęgnięcia z systemem alarmowym (o tym nie pomyślałem... ).

Zamówiłem układ - cena jest do negocjacji więc ogólnie nie wyszło tak dużo. Zobaczę jak wszystko działa i opiszę o ile ktoś jest zainteresowany...

Link do strony:

http://adarex.com.pl/Sterownik_czasowo_-_zmierzchowy_LUNA

Pozdr. Zbyszek

P.S. Po roku pracy wszystko ok...

Ostatnio edytowane 14.05.2015 przez Zbyszek Rozwodowski. Powód: zmiana linku i ocena po roku pracy.
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl