Konfiguracja rejestratora Bcs Dvr - Telewizja przemysłowa
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Telewizja przemysłowa Konfiguracja rejestratora Bcs Dvr
REKLAMA
REKLAMA

Konfiguracja rejestratora Bcs Dvr

Brak awataru
piotr top
Witam. Jestem nowy na forum jednak chcialbym trochę sie dowiedzieć od doświadczonych z was na temat ustawień rejestratorów. Mianowicie mam problem tego typu ze mam rejestrator jedna kamerę i w sieci lokalnej mi wszystko śmiga jednak nie moge poradzic sobie z ustawieniem abym mgl z odlwglego komputera z innej sieci wbić sie na rejestrator. Podam wam teraz nie adresy ip poszczególne . Rejestrator: 192.1680.108. Router w domu 192.168.0.1. Siec lan. Wiem Ze trEba zrobić przekierowanie portów i tak zrobilem wbilem sie na router i dodalem porty 37777 tylko teraz mam problem mianowicie w domu mam dwa routery jeden jest na zewnątrz domu robi jako antena odbierająca sygnal internetowy i przekazujaca po kablu do routera tego co opisalem wyżej i teraz nie wiem czy te porty powinienem prEkierowanie dawac na domowym routerze czy moze wbić sie na ten co jest na zewnątrz budynku... Proszę o podpowiedz i pomoc
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Bawor

każdy router tworzy swoją podsieć, pytanie czy routery które posiadasz działają w obrębie tej samej podsieci czy każdy tworzy swoją indywidualna sieć?

 

Zakładam że działają niezależnie zatem pojawia się kolejne pytanie kto jest dostawcą Twojego internetu. Czy sąsiad czy jakiś operator?i czy posiadasz przypisane zewnętrzne IP na MAC routera przechwytującego internet?

 

dlaczego pytam? Jeśli posiadasz zewnętrzne ip to przekierowujesz porty na routerach obu, jeśli nie posiadasz to musisz dodatkowo przekierować a właściwie poprosić o to Twojego dostawcę internetu.

BTW Twój post pasuje bardziej do grup teleinformatycznych niż telewizji przemysłowej ;)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
treborsz

Mała podpowiedź na początek (wędka, a nie ryba), zanim zaczniesz tworzyć "skomplikowany" system.

Zastanów się, jak z zewnątrz połączysz się ze swoim routerem? Przecież to router jest urządzeniem łączącym sieci (np. Internet i Twoją sieć lokalną). Jeśli to osiągniesz (połączenie z routerem z zewnątrz), to wtedy możesz "walczyć" dalej (np. przekierowanie portów).

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl