Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Akcesoria tnące LENOX do elektrycznych i ręcznych narzędzi używanych w działach utrzymania ruchu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Akcesoria tnące LENOX do elektrycznych i ręcznych narzędzi używanych w działach utrzymania ruchu

Akcesoria tnące LENOX do elektrycznych i ręcznych narzędzi używanych w działach utrzymania ruchu
fot. RS

RS Components wprowadza nowe akcesoria tnące o wysokiej wydajności, wytrzymałości i zwiększonej produktywności. 

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów dla inżynierów, dodała gamę akcesoriów tnących do narzędzi elektrycznych i ręcznych LENOX do swojej oferty produktów dla inżynierów działów utrzymania ruchu pracujących w środowiskach produkcyjnych oraz dla specjalistów z branży budowlanej, hydraulicznej i obróbki drewna. Nowa gama Lenox obejmuje akcesoria tnące do narzędzi elektrycznych, takie jak tarcze tnące, ostrza do pił szablastych, otwornice, ostrza do wyrzynarki i wiertła stopniowe.

Zaprojektowane pod kątem użytkowania w takich samych narzędziach elektrycznych, jak narzędzia ścierne, tarcza diamentowa METALMAXÔ firmy LENOX jest oferowana jako alternatywa dla tarczy tnącej, ponieważ gwarantuje pracę w takim samym zakresie prędkości obrotowej i siły posuwu. Produkt gwarantuje również niezwykłą wytrzymałość, zapewniając 1000 lub więcej cięć — co stanowi 30 razy dłuższą żywotność w porównaniu do cienkich tarcz tnących. Oprócz tego głębokość cięcia pozostaje taka sama przez cały okres eksploatacji, co zapewnia lepszą kontrolę, zasięg i precyzję. Technologia ta jest odpowiednia do różnych rodzajów metalu, takich jak stal, blacha, stal nierdzewna, pręty zbrojeniowe, żeliwo, aluminium i inne metale nieżelazne.

Drugi asortyment oferowany przez firmę RS to ostrza do pił szablastych, które obejmują: ostrza z końcówkami węglikowymi LAZER CTÔ zapewniającymi 10 razy dłuższą żywotność w porównaniu do standardowych ostrzy bimetalowych; ostrza DEMOLITION CTÔ, które zostały zaprojektowane do cięcia gwoździ w drewnie; oraz ostrza zakrzywione GOLDÒ POWER ARC, które gwarantują 2 razy dłuższą żywotność w porównaniu do standardowych, prostych ostrzy do pił szablastych.

Inne akcesoria tnące do narzędzi elektrycznych obejmują diamentowe otwornice, które zapewniają ciągłą krawędź i wytrzymałą konstrukcję, gwarantującą większą trwałość w przypadku wymagających zastosowań; ostrza do bimetalowych pił szablastych do obróbki drewna i cięcia metalu oraz wiertła stopniowe VARI-BITÒ, które cechują się opatentowaną konstrukcją dwurowkową, aby umożliwić szybkie i łatwe wycinanie okrągłych otworów.

Dostępne są również płyny do cięcia i obróbki metali, w tym smar LENOX PROTOOLÒ, który jest syntetyczną emulsją opracowaną w celu przedłużenia żywotności narzędzi. W skład oferty wchodzą również narzędzia ręczne, w tym ramy i ostrza do piły oraz obcinaki do plastikowych i metalowych rur.

Gama akcesoriów tnących do narzędzi elektrycznych i ręcznych jest obecnie dostępna w RS w krajach EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl