Wytrzymałe złącza dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu - UTRZYMANIE RUCHU - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - RS PRO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wytrzymałe złącza dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wytrzymałe złącza dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu

Wytrzymałe złącza dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu
fot. RS

RS Components wprowadza złącza o dużej wytrzymałości do wielu zastosowań przemysłowych

Globalny dystrybutor wielokanałowy RS Components (RS) zaprezentował nową gamę złączy RS Pro o dużej wytrzymałości, w tym zaciski śrubowe, zaciski klatkowe oraz obudowy. Komponenty te oferują doskonałą jakość i są przeznaczone do zastosowań w sektorze przemysłowym, szczególnie w zastosowaniach dźwiękowych i oświetleniowych oraz w robotyce i sektorze maszyn.

W skład serii wkładek RS Pro A i B wchodzą zaciski śrubowe i zaciski klatkowe, które oferują doskonałe zabezpieczenie elektryczne i mechaniczne oraz aprobaty UL. Wszystkie wkładki mają uziemiony styk, który zabezpiecza urządzenie przed nieprawidłową polaryzacją, oraz styki we wkładce, dzięki czemu nie jest wymagane dodatkowe oprzyrządowanie. Wkładki dostępne są w popularnych rozmiarach, w tym 3 PE, 4 PE, 6 PE, 10 PE, 16 PE i 24 PE. Inne cechy to: rezystancja izolacji nie mniejsza niż 1010 Ω, wytrzymałość powyżej 500 cykli roboczych, przemysłowy zakres temperatur pracy od -40 do +125°C oraz palność UL90V0.

Premiera obejmuje również dwie serie osłon i obudów wykonanych z odlewanego ciśnieniowo metalu o stopniu ochrony IP65. Obudowy RS Pro A, dostępne w rozmiarze 3A, wykonane są z cynkowego odlewu ciśnieniowego i oferują opcje wejścia górnego, wejścia bocznego, podłączenia typu kabel-kabel, montażu powierzchniowego oraz montażu przepustowego/przelotowego. Obudowy serii RS Pro B wykonane są z odlewu ciśnieniowego z aluminium i oferują modele z wejściem bocznym i górnym, a także opcje do montażu przepustowego/przelotowego oraz do montażu powierzchniowego z podwójnymi metalowymi dźwigniami w celu zapewnienia bezpiecznego zamknięcia. Seria B jest dostępna w rozmiarach 10B, 16B i 24B oraz opcjonalnie 6B z pojedynczą dźwignią blokującą.

Wytrzymałe złącza RS Pro

Wszystkie produkty mają certyfikat RS Pro Seal of Approval, który potwierdza, że zostały przetestowane w celu spełnienia wszystkich odpowiednich norm przemysłowych. Złącza dostępne są w RS w regionach EMEA oraz Azja-Pacyfik.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl