Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek - FARNELL - APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA - GW INSTEK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek

Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek
fot. Farnell

Aparatura kontrolno-pomiarowa GW Instek teraz w ofercie Farnell 

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, ponownie poszerzył swoją ofertę produktową wzdłuż i wszerz, dodając do niej aparaturę kontrolno-pomiarową firmy GW Instek. Nowe produkty, do których należą zasilacze programowalne, elektryczne testery bezpieczeństwa, źródła sygnałowe i analizatory mocy, cechują się świetną jakością przy niewygórowanej cenie.

Do kluczowych produktów firmy GW Instek, jakie Farnell wprowadzi na swoje magazyny należą:

  • APS-7050 – programowalne źródło napięcia i prądu przemiennego – pozwala na dostarczanie mocy 500 VA, napięcia do 310 VRMS, oraz 2,1 A prądu, przy częstotliwościach z zakresu od 45 Hz do 500 Hz. Jest wyposażone w interfejs sieciowy (LAN) i USB. Źródło APS-7050 idealnie nadaje się do generowania złożonych fal i przebiegów czasowych na potrzeby weryfikacji poprawności działania produktów elektronicznych w określonych, trudnych warunkach. Typowe aplikacje dla tej aparatury obejmują testowanie produktów w przemyśle oświetleniowym (LED) oraz badanie poboru mocy urządzeń w trybie uśpienia.
  • GPT-9603 – elektryczny tester bezpieczeństwa – jest używany do testowania odporności na napięcie stałe lub przemienne oraz badania rezystancji izolacji. Omawiany tester pozwala na pracę z sygnałami do 100 VA i stanowi niedrogi sposób na prowadzenie rutynowych testów zgodności sprzętu z różnymi normami IEC, EN, UL, CSA, GB, JIS i innymi regulacjami krajowymi. Jest wyposażony we wzmacniacz PWM by ograniczyć wpływ fluktuacji przemiennego napięcia wejściowego i zapewnić stabilne napięcie wyjściowe. Z punktu widzenia użytkownika stanowi intuicyjne narzędzie o prostym, przejrzystym panelu z dużym wyświetlaczem LCD i kolorowymi wskaźnikami LEDowymi.
  • MFG-2110 – generator funkcyjny o paśmie 10 MHz – to przykład aparatury należącej do rodziny MFG2000, która obejmuje zarówno podstawowe modele serii MFG-21XX, jak i zaawansowaną aparaturę serii MFG-22XX. Kanały wyjściowe modeli z serii MFG-21XX obejmują jeden generator 10-megahercowy i jeden generator impulsowy o paśmie 25 MHz. Wszystkie z tych urządzeń są wyposażone w 4,3-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT-LCD.

„Dodanie produktów marki GW Instek sprawia, że nasi klienci mają większy wybór i dostęp do bogatszej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej” - powiedział James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell. „Firma GW Instek cieszy się w branży reputacją producenta niezawodnych urządzeń wysokiej jakości, które nie tylko są łatwe w użytku, ale też są oferowane w niewygórowanych cenach. Przedstawione produkty mają niesamowicie konkurencyjne ceny i pozwalają producentom elektroniki na zmniejszenie kosztów testowania oraz wzrost produktywności.”

Produkty firmy GW Instek są teraz dostępne w firmie Farnell na terenie Europy, Bliskiego Wchodu i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej i w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl