Nowa wersja solidnych złączy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych - OBUDOWY - POKRYWY TUNELI KABLOWYCH - HARTING - RS COMPONENTS - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - HAN-ECO
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa wersja solidnych złączy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa wersja solidnych złączy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych

Nowa wersja solidnych złączy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych
fot. Złącza HARTING Han® ES

Nowa seria pokryw i obudów Han-Eco® B z możliwością montażu z tyłu zapewnia szybką i łatwą instalację oraz znacznie skraca czas przestojów systemu.

Firma RS Components (RS), globalny dostawca produktów oraz rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, poinformowała o rozpoczęciu dostaw nowej serii elementów połączeniowych firmy HARTING, przeznaczonej do użytku w wielu branżach i zastosowaniach, w tym w transporcie kolejowym i drogowym, systemach automatyki i robotach w zakładach przemysłowych.

Nowe pokrywy i obudowy złączy z serii Han-Eco® B stanowią ważny dodatek do oferty produktów Han-Eco®. Seria Eco B dostępna w RS obejmuje ponad 100 solidnych urządzeń, które zapewniają doskonałą odporność w wymagających środowiskach przemysłowych, a także są wyposażone w funkcję zatrzasku Han-Eco firmy HARTING, która umożliwia szybki i łatwy montaż.

Seria ta oferuje rozmiary od 6B do 24B oraz szeroką gamę modeli, w tym do montażu w przegrodzie, do montażu powierzchniowego i typu kabel-kabel, a także wersje przeznaczone do użytku na zewnątrz. Urządzenia charakteryzują się również mocną konstrukcją z tworzywa sztucznego spełniającą normy EN 45545-2 i IEC 61948, a także ochroną klasy IP65 i znacznie zmniejszoną masą w porównaniu z tradycyjnymi obudowami metalowymi.

HARTING Han-Eco®

Urządzenia z tej serii zapewniają znaczne korzyści, takie jak montaż od tyłu, który pozwala znacznie skrócić czas pracy, zwłaszcza w przypadku paneli sterowania. Zapewnia firmom możliwość szybkiej i wydajnej zmiany konfiguracji połączeń, co znacznie skraca czas przestojów. Zastosowanie tej serii oznacza, że technicy przed zamontowaniem wkładek stykowych nie muszą przeciągać kabli przez obudowę zamontowaną w przegrodzie. Urządzenia z tej serii umożliwiają bezpośrednie zatrzaśnięcie wstępnie zmontowanych płytek do montażu tylnego w obudowie, co znacznie upraszcza montaż szaf sterowniczych. Takie podejście umożliwia również osobne wstępne zmontowanie modułów szaf i wiązek przewodów.

W serii Han-Eco B dostępne są już 44 różne wersje obudowy do montażu na przegrodzie, co umożliwia zastosowanie monobloku lub wkładek modułowych. Zapewnia także zgodność łączenia z metalowymi osłonami i obudowami, takimi jak urządzenia z serii Han B firmy HARTING.

HARTING Han-Eco® B

Seria Han-Eco B firmy HARTING jest obecnie dostępna w RS w regionach EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl