Nowa wersja solidnych złączy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych - OBUDOWY - POKRYWY TUNELI KABLOWYCH - HARTING - RS COMPONENTS - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - HAN-ECO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa wersja solidnych złączy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa wersja solidnych złączy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych

Nowa wersja solidnych złączy HARTING do paneli sterowania i innych wymagających zastosowań przemysłowych
fot. Złącza HARTING Han® ES

Nowa seria pokryw i obudów Han-Eco® B z możliwością montażu z tyłu zapewnia szybką i łatwą instalację oraz znacznie skraca czas przestojów systemu.

Firma RS Components (RS), globalny dostawca produktów oraz rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, poinformowała o rozpoczęciu dostaw nowej serii elementów połączeniowych firmy HARTING, przeznaczonej do użytku w wielu branżach i zastosowaniach, w tym w transporcie kolejowym i drogowym, systemach automatyki i robotach w zakładach przemysłowych.

Nowe pokrywy i obudowy złączy z serii Han-Eco® B stanowią ważny dodatek do oferty produktów Han-Eco®. Seria Eco B dostępna w RS obejmuje ponad 100 solidnych urządzeń, które zapewniają doskonałą odporność w wymagających środowiskach przemysłowych, a także są wyposażone w funkcję zatrzasku Han-Eco firmy HARTING, która umożliwia szybki i łatwy montaż.

Seria ta oferuje rozmiary od 6B do 24B oraz szeroką gamę modeli, w tym do montażu w przegrodzie, do montażu powierzchniowego i typu kabel-kabel, a także wersje przeznaczone do użytku na zewnątrz. Urządzenia charakteryzują się również mocną konstrukcją z tworzywa sztucznego spełniającą normy EN 45545-2 i IEC 61948, a także ochroną klasy IP65 i znacznie zmniejszoną masą w porównaniu z tradycyjnymi obudowami metalowymi.

HARTING Han-Eco®

Urządzenia z tej serii zapewniają znaczne korzyści, takie jak montaż od tyłu, który pozwala znacznie skrócić czas pracy, zwłaszcza w przypadku paneli sterowania. Zapewnia firmom możliwość szybkiej i wydajnej zmiany konfiguracji połączeń, co znacznie skraca czas przestojów. Zastosowanie tej serii oznacza, że technicy przed zamontowaniem wkładek stykowych nie muszą przeciągać kabli przez obudowę zamontowaną w przegrodzie. Urządzenia z tej serii umożliwiają bezpośrednie zatrzaśnięcie wstępnie zmontowanych płytek do montażu tylnego w obudowie, co znacznie upraszcza montaż szaf sterowniczych. Takie podejście umożliwia również osobne wstępne zmontowanie modułów szaf i wiązek przewodów.

W serii Han-Eco B dostępne są już 44 różne wersje obudowy do montażu na przegrodzie, co umożliwia zastosowanie monobloku lub wkładek modułowych. Zapewnia także zgodność łączenia z metalowymi osłonami i obudowami, takimi jak urządzenia z serii Han B firmy HARTING.

HARTING Han-Eco® B

Seria Han-Eco B firmy HARTING jest obecnie dostępna w RS w regionach EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl