Inteligentne włączniki światła ABB „Friends of Hue” - ABB - FRIENDS OF HUE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Inteligentne włączniki światła ABB „Friends of Hue”
drukuj stronę
poleć znajomemu

Inteligentne włączniki światła ABB „Friends of Hue”

Inteligentne włączniki światła ABB „Friends of Hue”
fot. ABB

Na wygodę systemów automatyki domowej wpływa także możliwość zdalnego sterowania światłem i scenami świetlnymi, które można dowolnie dopasować do sytuacji. Innej oprawy wymaga wieczorny relaks w salonie przy książce, innej kolacja we dwoje, czy rodzinny wieczór filmowy. Romantyczny nastrój, światła dopasowane do wyświetlanych filmowych scen czy ogród rozświetlony po zmroku - to wszystko potrafi nowa, inteligentna seria włączników światła „Friends of Hue” ABB. Technologia wykorzystuje i dopasowuje natężenie oraz barwę świecenia poszczególnych lamp w pomieszczeniach, co tworzy niepowtarzalne sceny świetlne, które budują klimat we wnętrzach. 

Pełną dowolność w sterowaniu takim oświetleniem daje inteligentne oświetlenie Philips Hue. Wszystko odbywa się w pełni bezprzewodowo, przy pomocy technologii radiowej, która nie wymaga baterii. Włączniki „Friends of Hue” ABB pozwalają kontrolować i personalizować oświetlenie i jego klimat. Dzięki nowym włącznikom ABB domownicy mogą zapalać i gasić dowolne światła, zmieniać natężenie i barwę świecenia lamp, a także przywracać zapisane ustawienia oświetlenia. 

Włączniki „Friends of Hue” ABB pozwalają na sterowanie łącznie 50 lampami. Podłączenie odbywa się przy pomocy mostka Philips Hue Bridge v2 i aplikacji Philips Hue. Skompletowanie odpowiednich łączników ułatwia gotowy zestaw proponowany przez producenta. Istnieje także możliwość dopasowania wzorniczego łącznika „Friends of Hue” do wnętrza. Rozwiązanie takie możemy zaproponować w seriach osprzętu ABB future®, Dynasty® carat® oraz axcent®.

Nowe włączniki światła Friends of Hue od ABB będą dostępne w drugim kwartale 2020 roku.

Inteligentne włączniki światła ABB „Friends of Hue”

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Nie ma czegoś takiego jak "włącznik światła". No chyba, że chodzi o jakiś nowy aparat, którym się nie da światła wyłączyć. Artykuł albo źle przetłumaczony, albo napisany przez kogoś kto się na tym nie zna.
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl