Minimum teorii - maksimum praktyki, czyli webinary z ekspertami Rittal - RITTAL - WEBINARIUM - WEBINAR
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Minimum teorii - maksimum praktyki, czyli webinary z ekspertami Rittal
drukuj stronę
poleć znajomemu

Minimum teorii - maksimum praktyki, czyli webinary z ekspertami Rittal

Minimum teorii - maksimum praktyki, czyli webinary z ekspertami Rittal

Już w najbliższym tygodniu rozpoczną się merytoryczne webinary organizowane przez firmę Rittal. Od 20 kwietnia przez trzy dni (20, 22, 24 kwietnia) o godzinie 10:00 – eksperci Rittal będą mówić m.in. o tym jak szybciej i prościej montować obudowy AX, co należy wziąć pod uwagę przy doborze szyn zbiorczych, a także o tym, jak dobrać optymalny system chłodzenia za pomocą oprogramowania Therm 6.6. Webinary są bezpłatne. Po każdym ok. 30-minutowym spotkaniu online, odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania ekspertom. Rejestracja na webinary dostępna jest na stronie https://rittalpolska.clickmeeting.com/.

Eksperci Rittal przygotowali praktyczne webinary dla osób z branży automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Spotkania online skierowane są zarówno do projektantów, jak i prefabrykatorów. Zajęcia będą miały charakter praktyczny - nie będzie długich prezentacji, a wykłady teoretyczne zostaną ograniczone do niezbędnego minimum. Cała uwaga poświęcona zostanie praktycznym aspektom, które eksperci Rittal zaprezentują na konkretnych przykładach.

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące najbliższych webinarów:

  • 20 kwietnia o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar „Szybszy i łatwiejszy montaż obudów sterowniczych AX” poprowadzi Paweł Piwnicki - product manager Rittal odpowiedzialny za automatykę, sterowanie oraz maszyny RAS. Ekspert zaprezentuje główne zalety nowego systemu szaf AX oraz pokaże jak umożliwiają one szybszy i prostszy montaż.
  • 22 kwietnia o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar „Jak prawidłowo dobrać system szyn zbiorczych pod kątem obciążalności prądowej?” poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk – product manager odpowiedzialny za rozdział mocy. Ekspert pokaże, w jaki sposób obliczyć prądy znamieniowe szyn w zależności od warunków instalacji. Podczas webinaru omówione i wskazane zostaną też kluczowe normy i najważniejsze aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy obliczeniach. Ekspert przedstawi także oprogramowanie, które pomaga w doborze odpowiedniego systemu.
  • 24 kwietnia o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar „Dobór systemu chłodzenia dzięki oprogramowaniu Therm 6.6” poprowadzi Marcin Lisowski – product manager odpowiedzialny za klimatyzację oraz chłodzenie. Ekspert zaprezentuje jak za pomocą bezpłatnego oprogramowania Therm 6.6 sprawdzić i dobrać najlepsze urządzenia chłodzące a przy tym wyeliminować pomyłki i uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Aby wziąć udział w webinarach, należy się zarejestrować na wybrany bądź każdy z  webinarów na stronie https://rittalpolska.clickmeeting.com/. Uczestnictwo jest bezpłatne a nagrania z webinariów będą dostępne wyłącznie dla osób zarejestrowanych.

Kolejne terminy oraz tematy już niebawem!

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl